Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 03-11-2006 15:48:08

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Parents...

nie sadzilem ze wlasnie takiej rzeczy bedzie dotyczyl moj problem...ale stalo sie......otoz chodzi o to ze rodzice mojej panienki a wzasadzie ojciec bo matka jest na tak...nie chce zebym spotykal sie z jej corka...bo sadzi iiz zamierzam ja tylko wykorzystac....normalnie jak sie o tym dowiedzialem to rece mi opadly... nie mam pojecia jak postapic w tej sytuacji...istnieje jeszcze szansa ze matka przekona jakos ojca do mnie...ale wole zdac sie na siebie...tylko nie wiem jak...nie wiem co mam zrobic...jak mam zyskac jego zaufanie?

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#2 03-11-2006 18:42:13

Cobra

Początkujący

Zarejestrowany: 02-10-2006
Posty: 4

Re: Parents...

Spoko, umawiasz sie z jej starym czy co, wal to, a w sumie to nawet dobrze, one kochaja badboy'ow przecież ...czytałeś davidax jak to nie masz....

DAWANIE SOBIE RADY Z RODZICAMI
Jeśli kobieta jest ciągle pod kontrolą rodziców, mówię jej od razu, że jej rodzice mnie nie polubią i nie chcę żeby miała kłopoty. Nie tylko jestem szczery mówiąc im to, ale to je podnieca. Jak mówię ‘twoi rodzice mnie nie polubią’ one od razu myślą, że jestem badboyem, a one wszystkie chcą badboya. Nie kłamię też ich rodzicom. Mówię im, że jestem taki zły jak im się wydaje. ‘Jestem taki zły jak myślicie że jestem’.

Offline

 

#3 05-11-2006 15:58:55

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: Parents...

wiesz laska jest juz nakrecona...z nia nie mam problemow...tylko najwieksze klopoty mam z jej starymi...gdyz sa nieufni wobec mnie...nie wiem czym mam ich przekonac do siebie...bo racjonalna rozmowa nie poskutkowala...

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#4 15-11-2006 03:02:11

Magic

Początkujący

7326873
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 15

Re: Parents...

jesli mozesz to olej sytuacje, tak mnie sie wydaje. nie ma sie czym przejmowac, po prostu badz dla nich mily bez specjalnego wkrecania sie w ... i pewnie samo po jakims czasie im przejdzie. swoja droga ciekawe po czym tatus wpadl na takie wnioski:P


Niech bogowie poślą wilki w góry a kobiety w nasze łoża

Offline

 

#5 02-01-2007 03:56:46

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Parents...

Sam jestem w takiej wlasnie sytuacji, starym tak odjebalo ze zabrali jej telefon i zabronili sie ze mna spotykac.
Ale jak to mowia serce nie sluga ;D. Najgorsze w takim wypadku jest przypodobanie sie na sile. Sam mam kolege, ktory
to robi i jakos nie jest szanowany przez jej rodzicow. Przypominaja mi sie slowa "im glebiej wchodzisz komus w dupe, tym glebiej cie tam ma". Zreszta po co tracic na to czas i energie. Ja zrobilem to tak, ze to laska do mnie przychodzi
i dzialam . Proste. Nie zawracajcie sobie glowy starymi.
He he, a tak wogole to na laske takie cos dziala mobilizujaco , bardziej do ciebie ciagnie.
Wiadomo zakazany owoc lepiej smakuje .

I tak ciachlem pierwszego posta.
Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hhniezginie.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl www.kurpie.pun.pl