Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 01-11-2006 16:18:29

boy

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 27

dziwna sytuacja

po przeczytania TU i Gry postanowiłem się wreszcie wiąsc do roboty. W ostatni piatek zawitałem do jednego z pubow w mojej miejscowości. Po krótkich oględzinach, mysle czas zaczac. W lozy siedziały 3 dziewczyny, powiedzmy takie 2xL6 i L7+, dosiadłem sie do 7. Było widac ze jest juz po piwie, i z tego co słyszałem nalezy raczej do łatwych dziewczyn (od czegos trzeba zaczac:). Opener czy my sie przypadkiem ze szkoły nie znamy, troche waty nudowej czy czesto tu przychodza, ogolnie cos za dobrze mi nie szlo. 2xL6 wybrały sie do łazienki, no to ja przeprowadziłem na L7+ tamto cos z liczba 7, oczywiscie wyczytałem to w jej myslach, pozniej powrozyłem jej z reki, kiedy skonczyły mi sie truizmy, to spojrzała na mnie takim ciekawym wzrokiem. Zapytałem czy chce mnie pocałowac (ten tekst jest zajebisty). Powiedziała ze.... tak. No to chwila zapomnienia, a ta sie zrywa i mowi ze musi isc do łazienki do kolezanek, ale juz nie wrociły. Zdarzyło sie wam cos takiego? Laska niby słynie z tego ze lubi "zdobywac doswiadczenie" i czesto ja widac jak kreci z roznymi facetami. Wrociłem do kumpli. Zmienilismy lokal na bardziej taneczny wbilismy na parkiet, potanczyłem troche z jedna laska, pozniej pogadalismy troche przy barze, tez PPZ (zrezygnowałem z negow, bo na L6 i w dół to za bardzo nie wychodzi) domkniecie z numerem i na tym sie skonczył moj piatkowy wypad. Jakby nie było dopiero zaczynam
Pzdr


________________________________________
...now I can see the world in a different light...

Offline

 

#2 01-11-2006 22:48:21

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: dziwna sytuacja

nie czujesz sie wykorzystany?

Offline

 

#3 01-11-2006 23:37:34

boy

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 27

Re: dziwna sytuacja

no własnie chyba czuje, dlatego chciałem sie tym podzielic. przeciez to my mamy wykorzystywac a nie byc wykorzystywani :]


________________________________________
...now I can see the world in a different light...

Offline

 

#4 02-11-2006 10:45:02

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: dziwna sytuacja

laska mogla Cie puscic kantem i pewnie tak bylo...Postaraj sie zarywac do lepszych lasek,ladniejszych i pamietaj BL i Alpha w sumie wystarcza:>pozdro


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#5 07-11-2006 15:42:26

Simon

Początkujący

1738872
Skąd: Warszawa, Białystok, Wroclaw
Zarejestrowany: 11-10-2006
Posty: 11

Re: dziwna sytuacja

Nie wiem jakie miałeś wcześniej doświadczenia ale mi się wydaje to juz normalne. Czasem lasie mają jakieś odpały i ch... wie o co im chodzi.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych podbojach :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bombelek.pun.pl www.transport.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl