Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-10-2006 15:15:23

sohai

Początkujący

status sohai@jabber.autocom
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 17

w busie

ta akcja byla zupelnie przypadkiem jak wracalem z krakowa ze studiow na domu, wiadlem do busa za chwile pelno ludzi sie jeszcze zapakowalo jakas laska sobie kolomnie siadla ale tak hb5 wiec nic ciekawego oparlem glowe o okno i spie bo bylem niezle wykonczony jak sie obudizle duzo ludiz juz po drodze po wysiadalo ale najwazniejsze ze kolomnie hb8 sobie siedzi z lusterkiem w reku i  cala zawartoscia torebki na kolanach i sie maluje odwrucilem glowe na nia i patrze przez chwile, jak zlapalem jej wzrok...

ja: to ten makijaz cie tak zminil czy ja bylem taki nie wyspany ?
hb:
ja: swoja droga to dla kogo sie tak stroisz?
hb: dla siebie, jestem kobieta i musze ladnie wygladac...(popatrzyla sie na mnie na chwile) i cos mi sie wydaje ze ty chce mnie poderwac
ja:chce cie blizej poznac moze dlatego ze jestes ladna... moze... ale piekno jest pospolite wiec powiec mi... co ciekawego masz w sobie pozatym cos kiepsko ci idze to malowanie sie...
hb: haha smieszna :] a co chcialbys wiedizec?
ja: wierz co zagrajmy sobie w gre w pytanie....znasz reguly...ok wiec co lubisz robic ?
hb: (popatrzyla na mnie troche dziwnie to chyba nie najlepsze pytanie na poczatek ) lubie robic zakupy
ja: hmmm to jestes jedna z tych osob co czeka o 6 rano przed sklepem z wyprzedarza a potem biegnie i popycha ludzi
hb: haha:)
potem bylo jeszcz pare nudnych pytan, mielismy jeszcze ubaw jak sie jej spytalem jak mysli co robie w zyciu
hb: hmmm mysle ze jestes informatykiem....
ja: he jestes wiedzma czy co studjuje informatyke:)
hb: no co ty.... tylko zartowalam wogole nie wygladasz na informatyka

potem jeszcze poszlo ring finger routine.... wkoncu powiedziala ze teraz wysiada, i zaproponowala zebysmy sie spodkali kiedys w krakowie,na co ja no dobra bedzesz mogla dac mi numer ale pierwsze (i pokazalem na policzek) dala mi buzi i numer... no i czesc

ogolenie jestem zadowolony z siebie bo sie czulem wyluzowany i wogole, wsumie nadal niekiedy jak podrywal laski to  mam excusy... no ale pracuje nad tym

pozdro.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gim3.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl www.freegamesjava.pun.pl www.eti4.pun.pl www.thelgilius.pun.pl