Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 21-10-2006 13:41:23

sohai

Początkujący

status sohai@jabber.autocom
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 17

Style's ring finger routine

tlumaczenie: sohai

Jesli ma pierscionek na palcu:
Musze zapytac zanim odejde, dlaczego nosisz ten pierscionek akurat
na tym szczegolnym palcu...interesujace...zawsze nosisz ten pierscionkek
na tym samym palcu ?(kobiety zawsze nosza poszczegolne piersionki na
tych samych palcach )

Mam przyjaciolke ktora twierdzi, ze to na jaki palce wkladasz piersionek
mowi cos na temat twojej osobowosci...

Jesli nie nosi zadnego piersionke:
Zauwazylem, ze nie masz zadnego piersionka, co jest dosc niesptykane jak na
kobiete, ale niech zgadne jak nosisz piersionki to poszczegolne z nich zawsze
na tym samym palcu ? Chcesz wiedziec dlaczego ?

Mam przyjaciolke ktora twierdzi, ze to na jaki palce wkladasz piersionek
mowi cos na temat twojej osobowosci...

...kazdy z kopulek(mozesz pokazac na czesc palcow gdzie lacza sie one z dlonia,
tam gdzie sie nosi piersionki ) odpowiada jakiemus bogowi w greckiej kulturze,
nosisz ten pierscionek na tym palcu poniwaz to co on symbolizuje jest bliske tobie.

Na przyklad: kciuk odpowiada Posejdonowi, ktory jak zapewnie wierz jest bogiem morza
i zawsze byl niezalerzny. Jako jedyny z bogow nie mieszkal on gorze Olimp. Ludzie noszacy
piersionki na kciuku sa zatem niezalezni, indiwidualni i generalnie nie podarzaja za trendami
tylko tworza swoje wlasne.

Palec wskazujacy, odpowiada Zeusowi, byl krolem wszystkich bogow oraz bogiem blyskawic i swiatla.
To dominujacy palec i noszenie na nim pierscionka mowi o tobie to ze jestes dosc despotyczna i
dominujaca w swoim otoczeniu.Pokaz jak ruszarz tym palcem majac na mysli "nie" albo "nie rob tego".
To pokazuje twoja sile i nieograniczona energie.

Palec środkowy, odpowiada Dionysosowi, ktory jest bogiem wina i zabawy. To taki lekkoduch, wiec
robisz to co chcesz i masz w nosie to co inni o tym mysla, czasami nawet pokazujesz im srodkowy palec,
i mowisz fuck you

Palec serdeczny, oczywiscie odpowiada Afrodycie. Jest boginiom milosci i dlatego nosimi, obraczki
na tym palcu. Noszac na tym palcu piersionek mozesz dawac znak, ze szukasz romantycznej przygody,
ze jak sie juz zakochasz to bez opamietania. Co ciekawe to jedyny palec ktory beposrednio laczy sie
z sercem, wiec zakladajac dany pierscionek na ten palce tworzysz bezposrednie polaczenie z twoim
sercem.

Ostatnio edytowany przez sohai (21-10-2006 15:37:18)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingbattale.pun.pl www.esc.pun.pl www.hakermania.pun.pl www.nolimitsteam.pun.pl www.dragonslayers.pun.pl