Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 20-10-2006 16:00:00

FAMM

Początkujący

Zarejestrowany: 20-10-2006
Posty: 4

rozkmina

rozumiem ze niektorzy chca bardzo wklejac duzo tu materialow...ale jak czasem czytam to forum nasuwa mi sie pytanie ze troche piepszenia tutaj jest...moze lepiej by stworzyc osobny dzial odnosnie takich rzeczy  jak - artykuly z cosmo o facetach, artykuly z ckm, z men health...i wszystkie te nie zwiazane bezposrednio z sekwencjami z podrywem ....co myslicie o tym..? nie uwazacie ze to troche zasmieca i psuje czytelnosc..???

Offline

 

#2 20-10-2006 22:40:24

warewolf

Początkujący

Zarejestrowany: 16-10-2006
Posty: 1

Re: rozkmina

Moim zdaniem warto wiedziec i moc porozmawiac, o wielu rzeczach nie zwiazanych z podrywem. To nam daje przewage.

Offline

 

#3 20-10-2006 23:38:17

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: rozkmina

Jeśli ktoś robi wzmiankę na temat, o którym przeczytał w jakimś czasopiśmie i utożsamia się z przesłaniem, które sam wypróbował lub praktykuje to nie widzę problemu aby o tym wspomniał w jakimś temacie.
Natomiast jeśli chcesz podyskutować konkretnie o jakimś artykule to po prostu załóż nowy topic w odpowiednim dziale.


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#4 20-10-2006 23:58:55

ChinczykZ

Początkujący

Zarejestrowany: 13-10-2006
Posty: 12

Re: rozkmina

CKM Playoby to typowe pisma propagandowe nastawione na sprzedaz ale w taki sposob ze mezczyzna widzac okladke z piekna kobieta i swietnym samochodem mysli ze dzieki takiemu aucie bedzie mial piekna kobiete i czesto tak mysli podswiadomie i dazy do tego nie zdajac sobie z tego sprawy (te pisma robia z nas exuserow-beta po to bysmy szarzy smiertlenicy dowartosciowywali sie czytajac wlasnie te pisma).
Kiedys czytalem te pisam ale teraz wiem ze czytanie ich to pranie mozgu, chcialem miec wszystkie gadzety ktore tam byly by byc szczesliwym jednak to jest prowizoryczne szczescie.

Offline

 

#5 21-10-2006 00:25:17

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: rozkmina

Masz rację poza jednym: Men Health
Jest to w moim przekonaniu wyjątkowe czasopismo, w którym nie wszystko, ale spora część jest na prawdę interesująca. Artykuły są na wysokim, w porównaniu do reszty poziomie. Odnoszę wrażenie, że artykuły są często wskazówkami prawdziwych PUA. Nie mówią wprost co masz zrobić, ale często nakierunkowują na odpowiednią drogę. Zwódź uwagę na samą okładkę. Niemal zawsze jest tam koleś, a nie laska i fura. Wszystkie czasopisma pokazują, co rzekomo możesz mieć czytając je, natomiast men health pokazuje kim możesz być w oczach kobiety. Nie chodzi o to, że jest tam zawsze dobrze zbudowany koleś, a Ty będziesz taki jak on, chodzi o to, że będziesz lepszy. Bo zademonstrujesz swoją wartość, która w jej psychice ukaże Ciebie jako takiego właśnie kolesia, jeśli oczywiście wiesz coś o uwodzeniu
Nie twierdzę, że jest czasopismo jest doskonałe i często z nie wszystkim się zgadzam. Część jest kiepska, część wręcz oczywista, ale bywają także informacje, które wychwyci, a właściwie powinien wychwycić nawet początkujący PUA. Traktuję je jako swoiste uzupełnienie moich doświadczeń i oczywiście polecam.


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#6 21-10-2006 15:56:17

ChinczykZ

Początkujący

Zarejestrowany: 13-10-2006
Posty: 12

Re: rozkmina

Men Health promuje stereotyp, że mężczyzna by być pociągający musi mieć budowę ciała iście modela. Zauważ, że na każdej okładce jest koleś z kaloryferkiem na brzuchu, i pięknie wyrzeżbionym ciałem.
Pózniej przez takie właśnie czasopisma mężczyzni popadaja w kąpleksy.

Offline

 

#7 21-10-2006 21:29:20

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: rozkmina

Nie do końca. Men Health opracował doskonałą strategię zachęcanie sfrustrowanych do zakupy. Niby jak?
Otóż ktoś, kto nigdy nie wiedział nic o uwodzeniu myśli właśnie stereotypowo, że musi tak wyglądać, aby coś wyrwać, więc bierze do ręki tą gazetę i nagle zaczyna czytać, że ma gówno w głowie. Czyli, że wcale nie musi tak wyglądać, aby wyrywać panny, ale oczywiście może. 
Ty możesz tego nie dostrzegać, ponieważ uświadomiłeś sobie to już dawno, idąc inna drogą. Jak już pisałem nie wszystkie artykuły są dobre, czy też dla nas interesujące, bo pamiętaj, że muszą dotrzeć do znacznej większości mężczyzn excuzerów, którzy nie mają pojęcia jak podejść dziewczynę. Ilu w Polsce jest mężczyzn, którzy wiedzą i praktykują to co my?

Ponadto jest wiele ciekawych artykułów dla tych, którzy mimo wszystko chcą być dobrze zbudowanym. Mi na przykład trening na siłowni sprawia dużą przyjemność, aczkolwiek ZAZNACZAM, że nie uważam tego za zło konieczne, aby laski na mnie leciały!! Wręcz przeciwnie - nie potrzebuję tego, aby laski na mnie leciały.
Po prostu trening daje mi przyjemność rozwijania siebie zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej, mało tego po przez wysiłek fizyczny osiągam spokój duchowy - dobre nie?
Ponadto byłoby nie w pożądku, gdybym wymagał od laski czegoś, czego nie wymagam najpierw sam od siebie. Chcesz, aby dziewczyna dała Ci przyjemność (w obojętnie jakiej formie), sam musisz jej najpierw sprawić przyjemność (nie zależnie, czy dotyczy to sfery duchowej, czy fizycznej). Niemniej jednak proszę pamiętać o tym, co zaznaczałem.


P.S.
ChinczykZ przepraszam Cię, że w którymś poście kilka dni temu naskoczyłem na Ciebie i Twoje przekonania!
Miałem na prawdę zły dzień i byle co mnie wkur....o
Ale jak to mówią: co Cię nie zniszczy, to Cię wzmocni. Myślę, że można z powodzeniem porównać to również do naszej znajomości.
zdrówko


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#8 21-10-2006 23:29:20

ChinczykZ

Początkujący

Zarejestrowany: 13-10-2006
Posty: 12

Re: rozkmina

grzehov napisał:

P.S.
ChinczykZ przepraszam Cię, że w którymś poście kilka dni temu naskoczyłem na Ciebie i Twoje przekonania!
Miałem na prawdę zły dzień i byle co mnie wkur....o
Ale jak to mówią: co Cię nie zniszczy, to Cię wzmocni. Myślę, że można z powodzeniem porównać to również do naszej znajomości.
zdrówko

Nie przepraszaj nie potrzebuję tego.
Nie miałem Ci niczego za złe tym bardziej, że wyrażasz swoje zdanie z którym nie koniecznie muszę sie zgadzać, ale ja szanuje

Ostatnio edytowany przez ChinczykZ (21-10-2006 23:29:58)

Offline

 

#9 23-10-2006 14:22:15

Cammell

Początkujący

Zarejestrowany: 15-10-2006
Posty: 2
WWW

Re: rozkmina

Czolem!!!

Kiedys czytalem te zasrane gowna jak CKM. Teraz jedna z moich ulubionych gazet jest Cosmopolitan. W jednej gazecie jest wiecej informacji o kobietach niz w calorocznym wydaniu CKMa.

Ponad to proponuje serwisy poswiecone kobieta np na onecie.


Pozdr
Cammell aka Tyler


Pick Up and Seduction by Cammell aka Tyler
http://tylerpua.blox.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glogera.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.whitepower88.pun.pl