Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-10-2006 00:39:10

Dez

Początkujący

Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 5

Łatwo poszło:))

helo wczoraj poznałem taką lasencje  gadałem z kolegą i ona go zna wiec podeszła do niego i zaczeli gadać ona sie mnie spytała skad jestem i co tu robie pozniej chciałą wziasc ode mnie nm ale jej nie dałem \,tylko wziołem od niej,wysałem pare esow i sie umowiłem z nią dzisiaj na spacer po osiedlu mamy od siebie 10 min drogi,spotakałęm sie i poszlimy w okolice rzeki,na poczatku wata nudowa o tym ze ma powodzenie u starszych kolesi i ze woli starszych,gadalismy tez o tym jak to do niej podchodza faceci i proponują sex:D,podczesz rozmowy dostałem małego IOS,a powiedziała mi ze jak bym sie jej nie spodobał to by nie chciała mojego nm i by sie niechciała umowic,poszlismy nad rzeke usiedlismy pod mostem,siedzielismy koło siebie pozniej pozniej ona wstała popatrzelismy sie w oczy i powiedziałem jej coś w stylu nawet mnie nie pocałujesz no i ona powiedziała ze ja nie chce po chwil zaczelismy sie lizać panna mi zaczeła wkładać rece pod koszule i wogule gadała coś ze jej sie podoba moj zapach i wogule pozniej dotykałem usiadła na mnie przodem i sie patrzylismy w oczy bawiłem sie jej piersiami:D
ogulnie było bardzo przyjemnie szkoda ze sie nieskonczyło na łozku,ale mysle ze mam na to szanse..

Offline

 

#2 11-10-2006 08:05:40

Hamprey

Moderator

pisz moze dostaniesz :)
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 51

Re: Łatwo poszło:))

dez całkiem ładny raport. Gratulacje

Respect
Hamprey


http://www.xlo.pl/~czyz.a/userbar.gif

Offline

 

#3 29-10-2006 13:38:46

Shinnok

Początkujący

Zarejestrowany: 29-10-2006
Posty: 3

Re: Łatwo poszło:))

ładnie poszlo ;-)

przydałby ci sie słownik bo aż razi  takie błędy

riiiispeckt

Offline

 

#4 16-02-2007 21:58:13

+Brad+

Początkujący

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 16-02-2007
Posty: 10

Re: Łatwo poszło:))

Dokładnie słownik by się przydał
Widzę, że jesteś strasznie napalony, z tymi piersiami. Trochę mało szczegółów podałeś, ale po zachowaniu babki można wywnioskować, że miałeś na samym początku duże attraction co dało Ci ogromy plus. Nie chcę nic pisać, ale takie mostki to mi się jakoś kojarzą ze excuserami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bombelek.pun.pl www.transport.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.wilcza.pun.pl