Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 09-10-2006 18:29:08

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Sex <==> Klimat

Jeśli chcecie żeby dziewczyna łatwiej się Wam oddała popracujcie trochę nad wystrojem miejsca. Wg mnie przede wszytskim łózko pościelone , żadnych śmieci w pobliżu ,  żadnych przedmiotów kojarzących się z pracą , szkoła (książki , kluczyki do samochodu) ... zdejmijcie wszystkie graty z pola jej widzenia (szklanki, kubki , papierki po ciastkach itp. itd. ), Zasłońcie zasłony , zapalcie świece ... No i przede wszystkim MUZYKA ... Hmm wiem że to istotne żeby puścić jakiś romantyczny kawałek ale moja kobieta zaczyna szaleć dopiero przy ostrzejszych kawałkach... Więc wypadałoby ułozyć jakąś playlistę od wolnych do hardcore'u ... zrobiłem coś podobnego na szybko u niej w winampie i zadziałało fenomenalnie ... Piszcie tytuły piosenek które uważacie że zrobia nastrój a nie będą rozpraszać ...

Strider


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#2 10-10-2006 22:30:59

wexkrk

Friend

****
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 31

Re: Sex <==> Klimat

hehe , spytam ,a serwis elektroniczny, wszystko porozpierdalane , sex na wlasnych ciuchach ;d obok telewizorów itp itd wszystko rozkrecone , nieraz jest muzyka;d jak jakas wieza dziala,albo radio;d;d yhym odpowiednie miejsce? nieraz jest nawet czysta podłoga! ah , jeszcze ani razu to mi klimatu nie zepsulo ani pannie,wiec czy to co napisales jest do konca prawda? nie zgodze sie

Offline

 

#3 11-10-2006 14:46:18

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: Sex <==> Klimat

Hehe , ja nie mówiłem o normalnych pannach - tylko o dziewicach , które maja opory Ubzdurały sobie że ich 1szy raz musi byc wonderfull i wogole ... Jesli chodzi o reszte to się z Toba całkowicie zgadzam , czysta podłoga rulez


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#4 12-10-2006 12:19:39

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Sex <==> Klimat

niewazne gdzie wazne jak...


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#5 12-10-2006 12:20:15

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Sex <==> Klimat

ja jednak sadze ze nastroj duzo ulatwaia:)


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#6 12-10-2006 16:30:18

FAM

Advanced

9299809
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 28

Re: Sex <==> Klimat

zasada jest taka ze jesli sa sposobnosci by polepszyc nastroj nalezy to uczynic...przyspiesza sprawe...bo nabiera to aury przeznaczenia...i natchnienia...aczkolwiek nie na wszystkie laski to działa ....nie ktore nie sa romantyczkami i lubia hardcore...wiec lepioej wyjsc na kutasa z jajami a nie bez jaj...kalibracja...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bombelek.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.transport.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl