Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 05-10-2006 13:33:11

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

hmm na pifko z cumplem... II ponowne starcie

I znów sie pojawiłem hmmm bo coś ciekawego chiałem przekazać.
Otórz w zw. z moja akcją która opisałame wczesnije nastały ciche days z Panna i urwanie głowy z byłą postanowiłem ze pifko z cumplem to okey opcja.
Postanowiliśmy z Casimem znów uderzyć w miasto tym razem incognito bo niestety mamy zakaz zliżania sie do sibei wydany przez nasze kobiety hehehe. Ale tym razem wcale nie myśłelismy o jakimś wypasaniu raczej spokojne pifko.
Spotkaliśmy się ok 15.00 i po 3 pifkach odmieniło się nam. Ok 19 postanowiliśmy uderzyć w teren.
Określiliśmy 3 cele AFERA może CD2 FAUST jakoś odpadł mam złe wspomnienia z płatnym kibelkiem hehe.

AFERA -
w sumie ok duzo ludu gł studenci no w końcu sezon nastał. Kimneliśmy na skórach i namierzanko w sumie ja postanowiłem tylko asystować nie miałem ochoty na wypas po ostatnich przygodach. Cas namierzył 2 fajne Hb 8 i 9 po ok 10 min podbiło do nich standko ale coś tam coś tam i odeszli okazało się ze po chwili przyszły i ch 2 cumpelki. POmyślałem eee szkoda czasuu ale w sumie nic ciekawego nei było wiec chcoćby by nie zmarnować czasu postanowiliśmy podejść. I tu na chilkę się zatrzymam jakiś czas temu natknołem sie na art. w TU odnośnie nieśmiałości czy coś w tym stylu chodziło o to ze czasem kobiety takich wolą no ogolni enegacja postawy ALPHA i to mnei zainspirowało postanowiłem iść tym torem.
Podeszliśmy okzało sie że 8 ok ale 9 spądla do 8 hehe albo to pifko albo oświetlenie. 2 pozostałe to 8 i 6Hb więc ogolnei bez rewelek. Cas rozpoczoł typowym otwieraczem wykorzystał motyw Tv nad ich głowami gdzie leciało FTV.
Ja postanowiłem zagrać nieśmiałego dlatego też otowrzyl Cas nie ja by to głupio wyglądalo nieśialy a podchodzi do 4 Hb hehe. GAdka gadka 2 8Hb zainteresowane 2 pozostałe cos gadały.
Postanowiłem sie skoncentrowac na jednej 8 pokazałem się jako nieśmiały troche zawstydzony lecz mimo to zdecydowany trochę zaniżania swojej pozycji w stosunku do nich zero kinetki negów i całej techniki.
Ogólnie wiecie pewnie jaki był efekt małe AT małe zainteresowanie moją osoba ale w pewnym momencie zaczełem zmieniać sowja postać dodałem pewnośći rzucałem negami pojawiła sie kinetka I ZAUWAŻYŁEM nagłą zmianę u 8 nawet 2 obok się zainteresowały. Wiesz naprawde jesteś fajny i zaczynasz mnie intrygować taa nagła zmiana... NA co ja wiesz może to zabrzmi małostokowo ale coś poczułem jakbym .... Zauważyłem.... Wywołałaś... Zrozumiałem... Moje odczucia...
Muszę Ci powiedzieć... i nagle coś zaczeło się zmieniac widać ze poczuła sie wyjatkowo wspniale tak inaczej. Niby nic 0 ona 1 po pewnym czasie 1 - 1 a po chwili 2 - 1 było ciekaiwe i ciekawie się to toczyło. Wywołalem u neij wspanaiałe uczuci zmiany kogoś kim nie byłem pod wpływem jej osoby... nawet druga 8 zaciekawieneim patrzyła... tyle że nie wiedziałem jak to rozegrać póżniej bo przechodzać na standart ALPHA zorbie zaduży przeskok i to może troszkę wszytko zaburzyć jednak utrzymywanie tego nie miało sensu wiec postanowielm Closa strzelić i Wiesz... ale muszę... fajnie by było... co na to poradzimy... tel i ku home. Ciekawe doświadczenie. Dodam ze to była druzyna siatakrek ehehe srednia po 188cm ale WYSOKI POZIOM.

CD2 -
ok. 21 full ludu; Postanowiliśmy dosiadke zrobić. i oczywście postanowiłem znów rozpracować pattent No ALPHA. Postanowiliśmy podbić do podbych laske czyli tez ok 8.0 HB. Trafiliśmy na studentki polonistyki.... O ludzie jedna to normalnie sie zakochała hehehe wemnie jak zaczólem poezja strzelać.. wiec wykorzystujac okazję postanowiłem podmienic partnerki... I jajo znów podobna konstrukcja i nic... a nie w lewo ani w prawo flaki z olejem w pewnym momencie sam soab sie znudziłem heheh . Gadka gadka powidziałem ze ide do Wc kumpel ze po pifko i tyle nas było się nawt wracać tam nie chciało.

Va banque
podobnie podbita do stolika znów nie otwierałem. Postawa NN. Bh 8 7 7 i kicha podbijałem do 7 i 8 nic zero efektu. Ogólnie moja postawa i jej zmian nei zostały zauważone gł. ze wzgl pocztkowego zapisanai sie w ich głowach. Znow kluchy nic ciekawego gadka gadka ale o niczym i w nic nie zmierzająca. Jutro musiałem wcześnie wstać wiec do domku hehe Casim oczywście worek podkładek z telfenoami heheh. A ja 50/50 efektywności dnia. Jak widać tu POSTAWA ALPHA była bardzo skuteczna.. heh ja przegrałem na całej lini..

W sumie nie wiem czemu napisałem tego posta wszytko co robiłem przeczyło technice tradycji i zasadom... jakie chołdujemy ,ale nie mogłem sobie odmówić spr. tej teorii w praktyce.
Proponuje to każdemu jest to ciekawe doświadczenie hehe i jakże inne od tego co my posiadamy. Jak widzicie nie ma zasady na jedne to działało na inne nie czyli chyba coś w tym jest.

Moje wnioski sa takie jest to dobra metoda ale jako dodatek ,suplement do pozycji ALPHA dzięki temu pokazujemy swoja ludzka twarz. Jednak granica jest jak sam sprawidzłem bardzoooo cieniutka i jak sie ja przekroczy to koniec spalenie wieszke niż na stosie... Ale chciałem spr. wg tego art. i sprawdziłem ale pierwszy i ostani raz..i nigdy więcej
ALPHA RZĄDZI. Miło było zoabczyć jakby to wszytko wyglądalo gdyby nie THE game Forum doświdczenie wymiana doświdczeń i bycie ALPHA napewno było by szaro i nudno... i brak chęci na jutro...
Miło było porownać następnego dnia ALPHA i NO ALPHA niebo i ziemia ale mimo wszytko wyciągen z tego kilka ciekawych lekcji i napewno czasem zasotsuję.
Starałem sie pokazać Hb ewolucje swą z niesmilego wstydliwego... ku ALPHA. Chciałem wykorzystać jej wyższy status i wykorzystac to przeciwko neij w pewnym momencie stanąć wyżej.. Co prawda w art . chodziło o postawę nieśmaiłego ale ja chciałem troszkę to zmodyfikować... Ale powiem krótko FAJNIE BYĆ ALPHA i tym akcentem kończę mój wywód tylko mnie jajkami z pandemia nie obrzucie hheeh...

POZDRO DLA CASIMA

Ostatnio edytowany przez Wiewiór (05-10-2006 13:49:12)


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etikrakow.pun.pl www.rzeczpospolitaepolska.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl www.w4tweaks.pun.pl