Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 07-01-2016 13:43:24

raaaad

Początkujący

Zarejestrowany: 07-01-2016
Posty: 1

Problem z izolacja....

Siemano!Mam w pracy zajeta kolezanke,z ktora sie juz troche znam i zawsze sie mna interesowala,ale ostatnio to juz grubo...Czasami jej zachowanie to mnie az denerwuje jak przez 9 h pracy doslownie co 5 minut proboje nawiazac kontakt wzrokowy,widze to ale udaje ze nie zwracam uwagi i to wtedy sie staje smutna i potem udaje obojetna tak z godzine 2 a potem jak widzi ze nie zwracam na nia uwagi to znow zaczyna sie patrzec,jak juz nawiaze z nia kontakt wzrokowy to patrzy sie tak goraco i przeciagle.Ostatnio sie mnie pytala czemu sie ja patrze na nia(hehe),to powiedzialem ze niech sobie wymysli na ten temat historyjke i mi pozniej ja opowie,na moje pytanie czemu ona sie patrzy to odpowiedziala ze wiem.Bo wiem,zaczela mnie lapac za dupe zaczepiac,prowokowac zebym zwracal na nia uwage,a nastepnego dnia wogole ze mna nie rozmawia ale dalej sie patrzy hehe,jej gierki.Probowalem ostatnio z ciekawosci co zrobi jak ja obejme reka za biodro,dotykanie wczesniej bylo wiec z samym objeciem nie bylo problemu,choc pelno ludzi do okola i jej chlopak pracuje na tym samym dziale ,mogl to zobaczyc,a ona o dziwo nie odsuwala sie i nie sciagala mi reki z 10 minut...Mam problem zeby ja wyizolowac,probowalem w miejscu pracy ale wszedzie pelno ludzi,poza praca to mowi ze zawsze z chlopakiem chodzi wszedzie,(moze taki zazdrosny moze ona tak tylko tak gada),choc od wspolnych znajomych wiem ze tak jest.Calym swoim zachowaniem pokazuje ze chce sie r...ac,ale nie chce sie umowic,albo chlopak albo schodzi na temat(moze sie boji ze zdradzilaby chlopaka?),nie wiem juz jak to dalej poprowadzic!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia1gc.pun.pl www.transport.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.wilcza.pun.pl