Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 05-10-2006 13:14:44

owen

Początkujący

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 5

wypad do Warszawy 01.X.2006

Witam jestem nowy tu, od niedawna czytam to forum, duzych osiagniec nie mam ale napisze o moim raporcie z Warszarszawy. Jako ze jestem z Warki wraz z moimi 2 kumplami (wtajemniczonymi) postanowilem wybrac sie do Warszawy w niedziele i troche popraktykowac. No to zaczynamy wysiadamy z pociagu na centralu idziemy cos zjesc po czym sie rozdzielamy i suzkamy naszych celow...

Nie wiem dlaczego ale tego dnia mialem takie ze jak zobaczyłem pierwsze panny ktore miałem otworzyc sparalizowalo mnie a widzialem jak sie na mnie patrzyly. Chodziłem szukalem i jak widziałem cele znow excuzy (ja pier****) nie moglem sie ich pozbyc nie wiem czy to taki dzien...jedyne co zrobilem to pogadalem chwile z dziewczynami roznoszacymi ulotki;/
Spotkałem kumpli mowili o swoich przygodach a ja nie mialem nic ciekawego do powiedzenia... wkrotce razem wyruszylismy patrzymy idzie set jakis dziewczyn teraz nie bardzo pamietam ale zdaje mi sie ze z dwie hb7 i jedna plotka. Otwieram je na pytanie o kluby ale te pierdola ze zadnych nie znaja bo sie wprowadzily oczywiscie to jedna mi mowila a dwie troche byly z przodu jak by ja popedzaly nie mialem pomysly jak ciagnac rozmowe i se poszlem;/.

Za jakis czas postanowilismy pojechac na słuzewiec wiec wsiadamy w pociag i jedziemy usiadamy na siedzeniach patrze jakas na oko 22-latka hb7. Otworzylem ja na motyw białego z "mentalnoscia ludzi". Suka odpowiada krotko zwiezle na moje kazde praktycznie

Ja- to dokad jedziesz?
Suka- daleko
Ja- Zawsze jestes taka rozmowna?
Suka- tak
(to fragment)
patrze sie na chwile na nia i sie zaczyna usmiechac
Ja-co sie tak śmiejesz?
Suka-a co nie moge?
Ja- no niby mozesz ale z jakiego powodu mozesz chyba powiedziec co?
Suka- moze cie podrywam(i banan na ryju)
Ja- to całkiem mozliwe ale juz jestem do tego przyzwyczajony

dojerzdzamy do słuzewca zegnam ja i wysiadamy...

Idziemy do galeri mokotów ja juz troche bylem bardziej umotywowany niz na poczatku dnia.
Wchodzimy do galeri idziemy cos jesc po czym zobacyzlem jakis sklep z perfumami psiknolem 2 rodzaje na nadgarstki i juz mialem otwarcie (przy okazji mialem tam pare krotkich rozmowek)

Przechodzimy obok Mcdonalda (przy wyjsciu) patrze set 3 osobowy hb7 l6 i jakas plotka dobra zauwazylem ze na mnie spojrzaly to podbijam:
Ja-Cześć dziewczyny potrzebuje kobiecej opini
Hb7-wal
Ja-własnie zastanawiam się ktory zapach lepszy moglabys ocenic?
ona na mnie sie spojrzala po czym uśmiechneła wziola jeden nadgarstek potem drugi wskazala na drugi...
przysiadam sie i pytam czy jej kolezanki moga ocenic bo widze ze zaciekawione sytulacja odziwo tez wskazuja drugi nadgarstek mialem tam hugo bosa jakiegos polecila mi go sprzedawczyni a na tym pierwszym mialem innego hugo bossa sportowego chyba...
Ja-co czułyscie jak go wąchałyście?
One-śmiech
Ja-To dziwne bo mi sie wydawalo ze ten pierwszy nadgarstek ładniej pachnie
One-ble ble ble bla bla bzdury bzdury po cyzm jakas mnei złapała za reke i jeszcze raz powachala
Chwile waty nudnowej klika negow cały czas rozbawione po czym zegarynka
Ja- Zaraz lece dajcie mi swoje numery
Hb7- a jaka jest szansa ze znow sie spotkamy? chyba 1 na milion(powiedzialem ze mieszkam 50km od nich)
Ja- chocby jedna na milion ale zawsze jakas szansa jest
Hb7- ale my nie dajemy numerow obcym
Ja- dobra bede dzwonil tylko 9 razy dziennie przez pierwszy miesiac
Hb7- (smiech) no dobra

Zapisałem ich numery pozegnałem sie i z usmiechem na ustach wrocilem do kumpli wiedzac ze nigdy do nich nie zadzwonie...

To moj pierwszy taki raport prosze o wyrozumialosc i nie jechanie po całości=] Mam nadzieje ze nie zanudziłem. Pozdrawiam

Offline

 

#2 05-10-2006 17:29:09

davor

Początkujący

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 02-10-2006
Posty: 14
WWW

Re: wypad do Warszawy 01.X.2006

Dobre. Najważniejsze, że nie dałeś się zblokowac początkowymi niepowodzeniami. A jak już zauważyłeś wawa to fajne pastwisko ;-)


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Chcę przez to przejść. 21 misji bez excusów. Czas na Demonic Confidence.
http://demonic-confidence.blogspot.com

Offline

 

#3 05-10-2006 22:00:20

owen

Początkujący

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 5

Re: wypad do Warszawy 01.X.2006

fajne pastwisko i to bardzo dlatego zamierzam powtorzyc wypad i to chyba w ten weekend^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilcza.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl