Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-10-2006 22:31:28

Magic

Początkujący

7326873
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 15

Przyjaciółka i buyer's remorse:P

Siemka, nie wiem czy to dobre miejsce na tego posta bo jest on natury praktycznej a nie problemowej, ale nie byl to wypas w klubie ani na ulicy wiec w zasadzie nie wiedzialem gdzie go wsadzic, moze wymyslicie jakas rubryka na tego typu sprawy;) W kazdym razie jest ze mnie jeszcze beginner, ale zaczalem sie wkrecac dzieki "Grze" i zanim nawet skonczylem ja czytac, chcialem potestowac pare trickow na dziewczynie z ktora krecilem przez cale wakacje ale utknalem z nia na friendship zone;/ w kazdym razie zaprosilem ja do domu na dziendobry czestujac ja zegarynka, ze musze wczesnie wstac i takie tam:) przyszlismy do mnie i chcialem dac jej jakis social proof i DHV wiec pokazalem jej albumy ze zdjeciami, czego wczesniej unikalem, bo mialem tam zdjecia moich poprzednich lasek (jaki ja nieoswiecony bylem:P) i dziewczyna troche zmiekla jak opowiedzialem jej ze moja ostatnia laska jest kosmetyczka i w tym miesiacy otworzyla swoj wlasny salon. Potem zapodawalem wate i zaczalem ja lapac za rece, glaskac posypaly sie miekkie pilki. Wpadlem na pomysl ze zrobie jej masaz, praktykowalem to conieco, wiedzialem ze jak ja w to wciagne to jest moja;) no ale ona mowi ze chyba powinna isc bo jest pozno itd, wiec zapodalem kolejna zegarynke i wylozyla sie jak dluga na wyrku:)  jest napiecie, slysze jak dyszy:p i chcialem wkroczyc ale dupa. To z chłodniaka i po chwili kolejne podejscie. Znowu dupa. To wstalem zapalilem swiatlo i zaczalem zwijac interes a ona lezy i baranieje. Odprowadzilem ja na chate zebralem kilka miekkich i jak tylko weszla na gore puscilem sms zeby zeszla bo "ma cos mojego".Zeszla nie wiedziala o co kaman a ja mowie ze ma buziaka co mnie sie nalezy... zlapala mnie za kolnierz i poszla w dluga:)) ale jak sie potem okazalo ze nadzialem sie na buyersa. Co tam, to dopiero poczatki:) w kazdym razie bylem z siebie dumny i zdumiony ze to co bylo w tej ksiazce to nie shit! teraz juz mam spora kolekcje materialow i filmikow i sie zaglebiam. Mam nadzieje wkrotce  zaczac podrzucac wam Raporty przez duze R pozdro

ps. jak macie jakies ciekawe przetestowane otwarcia czy negi to bylbym wdzieczny:)


Niech bogowie poślą wilki w góry a kobiety w nasze łoża

Offline

 

#2 05-10-2006 00:20:14

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Przyjaciółka i buyer's remorse:P

Magic napisał:

jak macie jakies ciekawe przetestowane otwarcia czy negi to bylbym wdzieczny:)

wszystko masz tutaj co Ci jest potrzebne,dobry raport,oby tak dalej...pozdro


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#3 05-10-2006 09:17:22

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Przyjaciółka i buyer's remorse:P

Moje raporty tez zaniedługo się pojawia narazie jesze mecze sie z uczelnią potem tylko WYPAS i RAPORTY i podkręcam tempo... 3mka


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spambox.pun.pl www.all4nokia.pun.pl www.dblegendarysprites.pun.pl www.zwdomowe.pun.pl www.otservlist.pun.pl