Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-12-2008 11:07:18

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

Praktyka-Cwiczenia na podejścia

Wbrew pozorom podejście nie jest trudne w uwodzeniu.
Pewnie juz wiecie że niema strachu przed podejściem jeśli nie to patrzecie:http://seductionpoland.pun.pl/viewtopic.php?id=664.

Ok.Ale jeśli nie ma strachu przed podejściem to czemu nieczujesz sie swobodnie gdy podchodzisz?Odpowiedz jest prosta,twoje podejście jest niewyćwiczone. Mozna to porównać np: do grania na instrumencie.jeśli dobrze niepoćwiczysz to grasz niepewnie, tak samo z prowadzeniem samochodu.Jeśli jesteś początkującym i masz mało godzin za kierownicą to czasem miewasz momenty niepweności.

To samo jest z podejściem.Nie boisz sie podchodzić,po prostu twoje podejście jest niewyćwiczone.więc co z tym zrobic? To proste ,zacznij ćwiczyć. Daje tu proste (przynajmniej dla mnie:D)ćwiczenia.Warto prze ćwiczeniami zająć sie inner game:polecam teorie matrixa lub ebook davidX.Ok zestaw ćwiczeń dzieki którym opanujesz podejście:

   1. spytaj o godzine.proste ćwiczenie ale ważne żeby przyzwyczaic swój muzg do podejść.

   2. Spytaj sie o ulice,ważne żebys powiedział do niej więcej niz dwa zdania.
 
   3.A to bardzo ciekawe ćwiczenie.podchodzisz do kobiet,dziewczyn i pytasz sie czy podoba im sie nowy bond(warto miec przy sobie ulotke z filmem dostaniecie w każdym kinie)Super ćwiczenie które pokazuje że one są zainteresowane tym co mówisz.

    4.podchodzicie i pytacie sie :hey powiedzcie mi jakie spodnie pasują do mojej kórtki? (jesli jesteście bardziej na luzie możecie spytać tak) : Hey.Czy macie dobry gust?(każda odpowie tak)To świetnie .powiedzcie mi jaki kolor butuw najlepiej będzie mi pasował do moich spodni?

    5.Pytacie sie kobiet gdzie możecie kupic dla siebie srtngi.dzieki temu zobaczycie jak łatwo uzyskać fajną reakcje:D

    6.pytacie sie jaki kolor majtek pasuje do twych oczu.Warto sie z tym oswoić.
   
    Jesli wykonałes te ćwiczenia to świetnie,gratuluje ci prawie pozbyłeś sie problemu z podejściem.teraz ćwiczenia  bardziej zaawansowane.dla gości z odwagą:

    7.Zdobąć od nieznajomej kobiety prezerwatywe.(niemart sie jeżeli jej niezdobędziesz ,ważne żebys wykonał kilkadziesiat podejśc)
 
    8.prosicie je czy zrobi z wami zdjęcie,najlepiej z całusem
 
    9. podchodzisz do niej u mówisz jej naprawde oryginalny komplement.na: ślicznie wyglądasz w tych butach albo twoje rysy twarzy robią na mnie niesamowite wrażenie.

    10.też mówisz komplementy ale w bardziej prawidłowy sposób:hey.musze ci cos powiedzieć.(pauza-jest bardzo waznym elementem podejscia,zdobywa zainteresowanie ,prawdo odobnie w momencie pauzy kobieta juz wie czy pójdzie z toba do łóżka)mówisz dalej:w tej kortce wyglądasz przepieknie.

    11.Jesli wykonałes te 10 ćwiczenie to napewno twoja pewność siebie jest na duzo wyższym poziomie.Ostatnie ćwiczenie które opisze w tym poście ma pokazać że nieważne co powiesz tylko jak powiesz. Oto one: Stoisz pod macdonaldem i pytasz sie gdzie jest macdonald.

Pamiętaj kto dba oto co one myslą.

Do dzieła,idz sie baw:D i Powodzenia!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragonslayers.pun.pl www.esc.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl www.hakermania.pun.pl