Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 08-09-2008 22:10:50

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Lekcja 2: Wygląd & Mowa ciała

Niżej zamieszczam schemat, którym będę posługiwał się w tym temacie.

Wygląd & Mowa ciała dzielimy na:
1. Twarz
  a. Włosy/Fryzura
  b. Oczy
  c. Uśmiech
  d. cera
2. Ciało
  a. Wzrost
  b. Sylwetka
  c. Opalenizna
  d.
3. Ubiór
  a. ubrania, obuwie
  b. biżuteria
4. Higiena
5. Mowa ciała
  a. ton głosu
  b. sposób wysławiania się
  c. spojrzenie
  d. układ ciała


Twoim zadaniem jest poprawienie każdego z wyżej wymienionych aspektów. Pomożemy Ci w tym Czytaj dalej.

ad. 1

a. Fryzura jest bardzo ważnym elementem w Twoim wyglądzie. Zła fryzura, przetłuszczające się włosy, łupież może znacząco pogarszać Twój wygląd. Dlatego dbaj o włosy, myj je codziennie i koniecznie zajrzyj do dobrego fryzjera, który dobierze najlepszą fryzure do Twojej twarzy.

b. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób cierpi na zaburzenia wzroku. Polecam odstawić okulary. Przeczytać ebooka Williama Bates'a o samoleczeniu wzroku (plik na serwerze Seduction Poland) i zabrać się za ćwiczenia. Sam się zdziwiłem, kiedy po kilku miesiącach ćwiczeń zagościłem u okulistki, a ta nie stwierdziła wady, pomimo iż kilka miesięcy wcześniej miałęm -1 zarówno w prawym jak i lewym oku. Szczerze polecam tę książkę.
Jeżeli te ćwiczenia nie przyniosą efektu, kup sobie soczewki. Tutaj masz duży wybór bo możesz zmienić kolor swoich oczu, ewentualnie go podkreślić. Bardzo fajna sprawa.
W przypadku większych wad wzroku najlepszym rozwiązaniem jest laserowa korekcja wzroku. Cena to około 2500 zł. Myśle, że warto.

c. Rola uśmiechu w kontaktach międzyludzkich jest bardzo ważna. Dbaj o niego.
Założenie aparatu ortodontycznego kosztuje 2-3 tys. zł, a wybielanie zębów około 1 tys. Naprawdę warto mieć super uśmiech.

d. Dbaj o to żebyś miał czysta cerę. Wystarczy dwa razy dziennie przemyć wacikiem nawilżonym odpowiednim płynem. Przyzwyczaicie się do tego ! Szczególnie jeżeli macie problemy z trądzikiem !

ad. 2.
a. Wzrost jest jedyna rzeczą na którą nie macie wpływu. Artykuł w budowie...

b. Tak samo jak My - mężczyźni uwielbiamy piękne kobiece ciało, tak samo i one uwielbiają dobrze zbudowanych mężczyzn. Dobra sylwetka podkreśla Waszą mowę ciała i sprawia, że efekt jest o wiele bardziej powalający.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sticklife10.pun.pl www.glogera.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.whitepower88.pun.pl