Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 08-09-2008 01:16:17

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Do Women Want To Be Hit On? by Swinggcat

Do Women Want To Be Hit On?
by Swinggcat

Mam dla ciebie pytanie:  Czy kobiety lubią bycie zaczepianymi - czy raczej tego nienawidza? Jesli zdasz sobie w glebi serca sprawe - ze cieszy to kobiece serca - być może nawet kochaja to - jesteś na dobrej drodze aby doświadczyc masywnego sukcesu z paniami.

Jeżeli masz wiarę, przekonanie, że kobiety uwazaja mężczyzn ktorzy je podrywaja za bardziej drażniących niż przetarcie paznokciem po szkolnej tablicy, masz duzy problem. Ale nie obawiaj się, mój przyjacielu, ponieważ jesteś w tym samym miejscu, w którym jest większość mężczyzn.

Niejeden mężczyzna wierzy, że kobiety nienawidzą gdy ktos je zaczepia - i słusznie. Jeżeli ty, na przykład uczęszczajac do baru lub klubu, prawdopodobnie podsłuchałeś grupy narzekajacych kobiet mowiacych o tym jak one boją się i sa niechętne co do mężczyźni wpadający na nie. Ale, jeżeli by tak bylo, kobiety miałyby na sobie zasłony prysznicowe kiedy wychodza do barów i nocnych klubów. Ale one tak nie robią. One mają na sobie skąpe małe wdzianka, by zmaksymalizować ilość męskiej uwagi ktora dostaja.

Powroce do tego ciągu myśli za chwilę. Ale zanim  to zrobię, chcę rzucić jakieś poważne światło, na wierzenie, ze kobiety nie lubią byc zaczepiane, dalej jest  to pokrewne do skazywania twojego penisa na życie w więzieniu bez szansy na zwolnienie. Nie ma dla niego zadnych nadzeii na wyjazd na wakacje w to tak ciepłe, milutkie miejsce gdzie on lubi tańczyć do chwil poranka do tak starej cyfrowo tajnej piosenki "Do The Humpty Hump." jedyna miłość jaka jest w stanie dostać pochodzi z dolnych regionów Bubba. (?)

Posiadanie takiego nastawienia nakłonia mężczyznę do bania się zaczepiania kobiet. Bedzie on na przyklad myślal: "Jeżeli zbliżę się do kobiety, ona zobaczy mnie jako podstępne małe robactwo ktore ma zostac usuniete z jej rzeczywistości."

Jeżeli on naprawdę zdobywa sie na odwage by zbliżyć się do kobiety, to jest gotow wygryzmolić sobie przez czoło trwałym czerwonym atramentem: "jestem tak przestraszony ze mnie odrzucisz, ze zaraz narobie w spodnie."

To komunikuje jej, ze on jest skonczonym galonem. Kobiety nie czują żadnej atrakcji do galonów. One czują atrakcję do mężczyzn, którzy są nagroda ktora musza wygrac.

W porządku. Myślę, że przekonałem Cie jak nieszczęśliwy ta wiara jest. Jak to zamieni jakiekolwiek przyszłe możliwości z pięknymi kobietami w galaretke.

Ale mógłbyś mieć drugie myśli. Być może nie jesteś w pelni przekonany. Więc zamierzam przewinąć i powrócić do mojego oryginalnego pociągu myśli: "wiara ze kobiety nie lubią byc zaczepiane jest fikcja" Jeżeli ta wiara kiedykolwiek skrzyżowałaby ścieżki z administracja Jedzenia & Leku, oni zasteplowaliby to oficjalną pieczęcią FDA mówiącą: "100% Potwierdzony B.S. (bullshit)"

Dlaczego myslisz, kobiety spędzają tak wiele czasu - czasami godzin - strojąc się, by wyjść do nocnych klubów i barow? Ponieważ oni chcą by je podrywano.

Jednak jest szkoła myśli, mysl ktora mówi: "Kobiety nie stroją się dla mężczyzn; oni robią to dla innych kobiet."

Myślę, że jest w tym ziarno prawdy ale takze znaczy to, że kobiety stroją się, by rywalizować z innymi kobietami o meska uwage. Dla męskiej walidacji. Innymi słowy jednym z kobiecych powodów wkladania tak wiele czasu w strojenie się jest walka o to ktora zostanie czesciej zaczepiana przez mężczyzn.

Niejedna kobieta nigdy jawnie przyzna, że lubi kiedy mężczyzni ja podrywaja. Jeżeli zrobiłaby to, zaryzykowałaby ze inne kobiety beda postrzegac ją jako ladacznice lub, nawet gorzej, że jestona glodna wladzy wiedźmą. To ze kobiety chca byc podrywane jest jednym z ich brudnych małych sekretów.

Pomyśl o tych głupich, czasopismach plotkarskich - takich jak, Enquire i Star. Prawie każdy mowi jak głupe sa te publikacje i twierdzi ze nigdy zadnego nie czytal, gowno prawda.

Jeżeli wiekszosc ludzie nie czytala ich, ich krążenie nie byłoby tak rozpowszechnione.

Ponura rzeczywistość jest tym ze: Większość z nas nie może doczekac sie aby dostać w nasze brudne małe łapy tych czasopism kiedy stoja w kolejce w supermarkecie. Wiele nas ma zbyt wiele dumy, by to przyznać. Ale prawie wszyscy ssą do zawartości tych papierów.

To sam obowiązuje z kobietami. Większość kobiet twierdzi, ze nienawidzą kiedy faceci je zaczepiaja. Ale większość kobiet kocha to. One nigdy nie maja dosc. Ale one nigdy sie do tego nie przyznają. To jest ich brudny mały sekret.

Kiedy nie robisz żadnych przeprosin za zaczepienie kobiety i komunikujesz postawe ze wyswiadczasz jej przysluge ze do niej podbijasz, to daje jej do zrozumienie ze ma doczynienia z prawdziwym mężczyzną, który jest Nagrodą, którą ona musi wygrać.

Jeżeli Wierzysz, ze kobiety chcą i kochają byc zaczepiane, jesteś w półowie drogi do masywnego sukcesu. Wystarczy ze nauczysz się właściwego sposóbu podejscia do kobiet.

Mógłbyś wyjść i zaeksperymentować. I, jeżeli będziesz skłonny, by wlozyc wiele pracy, prawdopodobnie zdobedziesz pomyślnosc z kobietami. Ale to będzie wiele ciezkiej pracy.

Lub mógłbyś wziąć skrót przez roztrzaskanie mojego mózgu i wykradniecie wszystkich mojich sekretow, które kosztowaly mnie lata twardej pracy i eksperymentow by je odkryć. Za to Ty tylko w kilka minut Mógłbyś zacząć opanowywać te sekrety, pozwalając sobie, by skoczyć z latami twardej pracy i zacząć doświadczac sukcesu, który chcesz mieć z kobietami.

Wciaz musisz włożyć trochę pracę. Chciałbym miec dostęp do tej informacji kiedy wyruszałem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bombelek.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl