Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 12-02-2007 12:47:55

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Rutyna Jedności

- Wielki XIX wieczny filozof, Schopenhauer, powiedział, że w chwili gdy człowiek widzi w niebezpieczeństwie innego człowieka, następuje przełom metafizycznej świadomości. Wiesz czym ta świadomość jest xxxxxxx?
- Czym?
- Tym, że jesteśmy jednością. Oddzielność to... iluzja, a to, że jestem jednością ze wszystkimi...z Pierwszym Ministrem Wielkiej Brytanii, moim kuzynem, Andrzejem, Ty i ja, ten biedny dzieciak z "Reportarzu", Blizniaczki Olsen, Natalie Portman, gość, co napisał "Buszującego w zbożu", Nat King Cole, Carrot Top, Jay-Z, Weird Al Yankovic...
- Hmm.
- Harry Potter, gdyby istniał, jakaś biedna dziewczyna stojąca na rogu ulicy, Twoja matka...wszyscy jesteśmy jednością.
- Jesteśmy?
- Moje ręce są Twoimi...mój policzek...tak naprawdę jest Twoim,i moje usta...
- Są moimi ustami
- Według ... Schopenhauera, .... są [kiss]

Mam nadzieję, żę wam się przyda... ważne tutaj elementy to : intonacja głosu, komfort, eye-kontakt, oraz kino przy wymienianiu "jedności"

Pozdrawiam i miłej zabawy
DeMarco


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#2 12-02-2007 19:47:29

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Rutyna Jedności

Nie wyobrażam sobie siebie mówiącego to. W ogóle. Wydaje mi się to sztuczne, ale może dlatego, że w Polsce mamy troche odmienną mentalność.

Jeśliby komuś to wyszło, niech napisze:p

Offline

 

#3 12-02-2007 20:35:25

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Rutyna Jedności

Przy bardzo emocjonalnych dziewczynach/momentach i odpowiednim zaszczepieniu własnego innergamu w niej... przejdzie   robiłem głupsze rzeczy i wychodziły


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.feralheartforum.pun.pl www.hakermania.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.nolimitsteam.pun.pl www.dragonslayers.pun.pl