Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Randka
  •  » Juggler: Forcing IOI oraz Phone Guide [PL]

#1 09-12-2006 09:41:49

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Juggler: Forcing IOI oraz Phone Guide [PL]

Artykuł Jugglera - będę wstawiał kolejne.

Autor: Juggler
Tłumaczył: AleX

Wymuszanie IOIs

Idea intrygowania pod kątem manipulowania dziewczyny, by wysyłały Tobie IOIs.

Dla facetów takich jak ja, którzy są niecierpliwi z natury i nie lubią tracić czasu, oczekując na IOIs.

Możesz decydować jakie IOIs są Ci potrzebne, a następnie wydobywać je od dziewczyn.

Na przykład, tu jest kilka IOIs:

- Postura ciała - Powiedz jej, by usiadła w odpowiedniej pozycji. Nogi naprzeciwko Ciebie, ręce opuszczone, etc... Daj je do zrozumienia, ze jest to brutalne inaczej.
- Kino - Powiedz jej by położyła rękę na Twoim ramieniu, by poczuła energię płynącą specjalną żyłą. Powiedz jej by głaskała Twoją dłoń. Podaj jej ramię i oczekuj od niej odwzajemnienia.
- Używaj rozmownych trików (hooks) i pogrywaj z jej ciekawością by zdobyć odpowiedzi na Twoje pytania.
- Posiądź ją by wydobyć swoje wartości
- Doprowadź ją do stanu akceptowania Twoich poleceń: zacznij powoli i z czasem rozbudowywuj.

I wiele więcej. Praktycznie każde IOI jakie możesz wymyśleć może być wymuszone. Z mojego doświadczenia wiem, ze jeśli wymusisz odpowiednio IOI, z suckcesem będziesz mógł domknąć.

--------------------
Autor: Juggler
Tłumaczył: AleX

Grepsy telefoniczne Jugglera

Ten artykuł pomoże tym facetom, którzy mają problemy z gadką przez telefon. Ludzie używający style i techniki inne niż ja mogą być nieprzekonani, by ten artykuł dla nich użyteczny. Ale dla większości powinien pomóc.

1. Nie ważne, kto podnosi słuchawkę, zawsze zaczynasz: "Cześć, tu Juggler. Jest Kasia?"

To pokazuje ze jesteś dumny i pewny siebie oraz tworzy pewny rapport z współlokatorem czy rodzicem co przyda się później Przy okazji umawianie się z dziewczyną przy jej rodzicach to bardzo dobra sytuacja. Używam wtedy moich "rodzinnych grepsów" (parents routine), które wiele razy przynosiły rezultaty w postaci wpychania w moje ramiona ich córki.

2. Jeśli Kasi tam nie ma pogadaj z osobą, która telefon odebrała: "Więc, jak masz na imię? Czy kiedykolwiek mówił Ci ktoś, zę masz naprawdę słodki głos przez telefon?" etc...Kiedy osoba ta prosi Cię byś zostawił wiadomość dla Kasi, zignoruj to i zapytaj kim są i oczaruj ich.

Nie spiesz się. To tylko pokazuje Ciebie jako zabieganą osobę i przedstawia Cię w świetle braku pewności siebie. Również, kiedy zwalniasz, Twoja wiadomość staje się jasna i interesująca [byle nie za wolno ]

Nie zgadzam się z przekonaniem że musisz być pierwszym, który kończy rozmowę. Tak długo jak jesteś czarujący nie pozwól za szybko wypuścić "ofiary". Podtrzymując to, staraj się utrzymać rozmowę przez jakieś5 min i nie zrażaj się gdy ta osoba odłoży słuchawke. Wielu WSN-ów za bardzo wgłębia się w: "co to jest alpha, zaopatrzenie i cała ta reszta". Jeśli jesteś interesujący to to nie ma znaczenia. Z drugiej strony, jak skończy CI się gaducha i nie będziesz miał pomysłów na dalszy ciąg, przerwij konwersację.

2b. Spróbuj rozłączyć sie bez zostawiania wiadomości. Najlepszym sposobem jest powiedzenie coś w stylu "Miło się z Tobą rozmawiało XXXX. Narazie". Jeśli poprosi Cię o zostawienie wiadomości, powiedz :"Dzięki, ale żadnych wiadomości." Oczywiście Kasia usłyszy ze dzwoniłes, ale stworzy to odrobinę tajemniczosci.

3. OK, zdobyłeś Kasię przez telefon

Nie pytaj ją czy jest zajęta.
Nie pytaj co robi.
Nie przypominaj jej gdzie sie poznaliście.

Nie wierz, ze musisz buyć pierwszym który kończy rozmowę. To sprawi, że spaprasz sobie robotę. Mów powoli i pewnie.

"Kasiu. Tutaj Juggler. Nie uwierzysz co mój bratanek zrobił wczoraj..."

lub: "Pamiętasz jak rozmawialiśmy o najseksowniejszym owocu i powiedziałaś arbuz. Cóż, podałem kawałek arbuza mojemu kotu, a on spojrzał na mnie później w taki dziwny sposób..."

Nie oczekuj rozmowy 50/50. Przynajmniej nie Ty pierwszy. Musisz nadać temu odpowiedni impet, rozpęd. Sprowadź rozmowę na swój poziom (Znaczy tu by używać story telling, patterny, dodatki do rozmowy, które będą pracować dla Ciebie)

4. Utrzymaj czarujący stan i spraw by wpadła w zabawny i seksowny nastrój. Zwolnij i włóż w swój głos uczucie. NIE MYŚL o zamknięciu. Pracuj nad reakcją.

5. Po 15 min. czy coś koło tego, zamknięcie nie powinno Ci sprawić trudności. Prawie przemyślane. Mów o tym jak byłby już to fakt dokonany. Przykład:"Wyskoczymy gdzies razem w tygodniu..." [to nie jest pytanie]. Potem zamknij się.

Następnie ona sprawdzi swój "rozkład dni/tygodnia" i poinformuje Cię, kiedy ma wolny czas. Wybierz dzień i czas , który będzie dla Ciebie najdogodniejszy. Nie piszę tego artykułu by opowiadać Wam szczegóły dlaczego jest to taki ważne by przedstawiła Ci swój "rozkłąd" pierwsza lub sama zasugeruje czas spotkania. Niektórzy pewnie myślą, jak to ona będzie decydować o czasie. Może tak jest, powieście mnie, jeśli wiem. Co jest alpha, a co nie. Ludzie, sami robicie z siebie wariatów myśląc cały czas o tym.

6. Jeśli twierdzi, że jest zbyt zajęta by się razem z Tobą spotkać, zagraj to tak, jakbyś tego nie dosłyszał i wróć do normalnej "gry", a później spróbuj domknąć ponownie. "Wybierzmy sie na lody. Przyjadę po Ciebie za 10 min."Jeśli to nadal nie podziala, powiedz tylko: "Miło się rozmawiało" i odłóż słuchawkę.

7. W praktyce jeżli wprawisz ja w dobry nastrój, będziesz mial dość mały problem aranżując spotkanie. Połowę czasu dziewczyny poruszają temat spotkania. Czasami utrzymuję swoją "grę" i próbuję nie doprowadzic do spotkania.

Zawsze pracuj nad jej nastrojem. Jako przykład: parę tygodni temu dzwoniłem do dziewczyny by potwirdzić nasze spotkanie. Przedtem ona odrzycila propozycję i z jej tonu głosu po paru pierwszych słowach wywnioskowałem, ze planuje znowu odrzucić propzucję. Ale nie dałe jej nawet szansy. Przeszedłem do dobrej "gry". Rozmowa potoczyła się zabawnie i ciekawie.. Zmieniła zdanie w :"Ten facet sprawia że się śmieję. Chyba dam mu szansę". Potwierdziłem spotkanie w bardzo naturalny sposób. Umówiliśmy się tego wieczoru.

Ostatnie słowo. Żeby robota przez telefon poszła dobrz, musisz być pewny siebie w swoich werbalnych zdlonościach. Pracuj nad tonem głosu. Pracuj nad szybkością mówienia. PRacuj nad "grą". Trenuj wprowadzanie znajomych przez telefon w dobry humor.

Juggler

Offline

 

#2 19-08-2007 18:54:40

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Juggler: Forcing IOI oraz Phone Guide [PL]

Może to komuś się przyda, może nie. Nie wiedziałem gdzie to wstawić, dopóki nie będzie przetłumaczony ebook Jugglera.
Jest to po prostu spis uczuć i emocji, które mogą być pomocne przy wyrażaniu ich ekspresji w konwersacji metodą właśnie Jugglera. Wydaje się że nie jest potrzebna taka lista, ale spójrzcie na swoje słownictwo i sami w sobie odpowiedzcie na to pytanie: ile z tych słów opisujących dane emocje używacie normalnie w rozmowie?

Agresja
Cierpienie
Depresja
Duma
Entuzjazm
Euforia
Frustracja
Groza
Histeria
Miłość
Nadzieja
Nienawiść
Niepokój
Niezdecydowanie
Nostalgia
Obawa
Poczucie winy
Pogarda
Pragnienie
Przebaczenie
Przykrość
Przywiązanie
Pustka
Rozczarowanie
Rozgoryczenie
Rozpacz
Samotność
Satysfakcja
Słabość do
Smutek
Strach
Szczęście
Tęsknota
Ubolewanie
Upokorzenie
Uznanie
Wątpliwość
Wdzięczność
Wrogość
Współczucie
Wstręt
Wstyd
Wściekłość
Wyrzuty sumienia (skrucha)
Zachwyt
Zadowolenie
Zakłopotanie
Załamanie
Zaskoczenie
Zaspokojenie
Zazdrość
Zażenowanie
Złość
Zmartwienie
Zmieszanie
Zniechęcenie
Zrozumienie
Żal
Żądza

P.S. Część z tych rzeczowników jest wyrazami bliskoznacznymi, ale własnie dzięki temu wzbogacamy słownictwo.

Pozdro

Offline

 

#3 20-08-2007 02:19:33

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Juggler: Forcing IOI oraz Phone Guide [PL]

Za to kurde uwielbiam Juggler'a


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 07-10-2008 01:43:35

pmpower

Początkujący

573066
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 16

Re: Juggler: Forcing IOI oraz Phone Guide [PL]

ja-dlaczego Slonko nie jestes teraz ze swoim chlopakiem?
ona-bo jest daleko i nie chcial dzis do mnie przyjechać(wiadomo ja)
..nie należy pytać o chlopaka,ale jak już coś się zaczyna dziać,w ten sposó można ciekawie pociągnąć rozmowe,kiedyś byl taki wątek :Gdy rozmowa się nie kleji,nie mogę go nigdzie znaleść:/

Offline

 

#5 13-10-2008 21:30:33

klepi

Advanced

Zarejestrowany: 25-11-2006
Posty: 21

Re: Juggler: Forcing IOI oraz Phone Guide [PL]

Juggler zawsze stara sie wszystko szczegolowo ujac i to mi sie podoba

Offline

 

#6 14-10-2008 21:03:17

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

Re: Juggler: Forcing IOI oraz Phone Guide [PL]

Hej śiwetny jest 1.greps telefoniczny jugglera.Wyprubowałem go i zadziałał super.
po pierwsze w kręcił laske w rozmowe a po drugie mój kreatywny umysł miał czas by odpowiednio zaplanować rozmowe.polecam.

Offline

 
  • Index
  •  » Randka
  •  » Juggler: Forcing IOI oraz Phone Guide [PL]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia1gc.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.transport.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl