Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Domykanie
  •  » Jeżeli nie poruszasz się do przodu cofasz się. BadBoy [PL]

#1 02-10-2007 16:05:28

Usunięty

Początkujący

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 52

Jeżeli nie poruszasz się do przodu cofasz się. BadBoy [PL]

Jeżeli nie poruszasz się do przodu, cofasz się.

Autor:BadBoy
Tłumaczenie:sariel

To jest coś, co wpadło mi na myśl kilka dni temu podczas randki z dziewczyną.

Jeżeli za długo pozostajesz na jednym etapie, jednym temacie, jednej emocji ona się zanudzi, straci zainteresowanie tobą i ostatecznie możesz stracić tą dziewczynę.

W świecie biznesu dzieje się tak samo dla firm, które nie odnotowywują wzrostów; jeżeli to osiągnie płaskowyż i na nim pozostanie, ty faktycznie spadasz i tracisz biznes.

Dlatego z dziewczynami zawsze musisz myśleć jeden krok na przód. Musisz naciskać na więcej, aby uniknąć cofania się, które cię zajmie, jeśli tego nie zrobisz.

Ostatnio miałem studenta w klubie, który zajmował się laską. Ona ostatecznie znudziła się "tylko całowaniem" i spławiła go. Ona liczyła na coś więcej od niego, a nie tylko na całowanie przez resztę nocy. Może to byłaby bardzie intymna rozmowa lub szalony, dziki seks? On był w jednym etapie za długo, gdyż cieszył się obracaniem HB9 i to nie było to co on miał każdego dnia. Ona chciała więcej. Nie dostała tego od niego więc sobie poszła. Można ją za to winić? Nie!

Więc w tym tygodniu lekcją będzie: Zawsze idź na przód... Zawsze eskaluj!

Ale eskaluj z wyczuciem. Nie śpiesz się i nie wyglądaj na zdesperowanego. Rób to krok po kroku, aby było to naturalne, komfortowe tępo.

Natychmiast gdy zobaczysz, że dobrze jej się z tobą gada, zacznij jej dotykać.

Natychmiast gdy zobaczysz, że komfortowo się czuje z twoim dotykiem, zacznij ją całować. Po całowaniu idź w kierunku bardziej seksualnego dotyku i tak dalej. Podążaj zawsze do przodu.

Ale nigdy nie zostawaj zbyt długo w jednym etapie.

Jeżeli będziesz jej dotykał, ale nie pocałujesz jej, ona będzie myśleć, że boisz się jej pocałować i przez nie będzie się czuła komfortowo.

Nie mogę ci powiedzieć ile dokładnie zajmuje przejście z jednego etapu do drugiego, ponieważ każda osoba i sytuacja jest inna. Jak szybko będziesz szedł na przód, zależy od twoich umiejętności, jak ona bardzo cię lubi i jak dobrze się czuje z twoją eskalacją. Zwróć uwagę jak reaguje, na rzeczy które robisz w danej chwili i następnie przeskocz do następnego poziomu tak jak ci podpowiada instynkt.

Wiele rzeczy w tej grze opiera się na czytaniu jej reakcji, i posuwania się dalej, gdy podpowie ci to nieświadomy impuls. Zaufaj im, prawie nigdy się nie mylą.


BadBoy

Offline

 
  • Index
  •  » Domykanie
  •  » Jeżeli nie poruszasz się do przodu cofasz się. BadBoy [PL]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bringyourownbeer.pun.pl www.e-wpf.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.klasa-vi.pun.pl