Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 13-04-2007 00:12:57

Mateusz

Początkujący

Zarejestrowany: 04-01-2007
Posty: 18

Społeczna Wartość

Wartość - Róźnica między byciem "Spoko" i byciem Potrzebującym (z MMCollab) [tłumaczenie: Mateusz]

Wyszedłem gdzieś dzisiaj wieczorem z moją przyjaciółką i mieliśmy zadziwiającą dyskusję na temat wartości i tego co to znaczy "Spoko".

Są ludzie, którzy dają wartość i ludzie, którzy wysysają wartość (oni jej nie biorą... ona po prostu znika z interakcji)

Ludzie, którzy dają wartość sami posiadają dużą wartość . Oferują wartość każdemu, kto wejdzie na drogę ich życia. Osądzają, kto zostaje w ich życiu na podstawie wartości, które dostali z powrotem. Chcą być w obecności ludzi, którzy także ofiarują im wartość, ale jednocześnie chcą ją dawać każdemu, kogo spotkają, nie dlatego, że chcą coś w zamian, raczej dlatego, że podoba im się dawanie ludziom wartości, którą mogą zaoferować.

Oferowanie swojej wartości innym ludziom w efekcie daje Ci więcej wartości, bo kiedy oferujesz ją komuś, nie tracisz jej, ale kiedy ten ktoś da ci swoją wartość w zamian, Twoja wartość rośnie.

Ludzie, którzy nie są skalibrowani towarzysko, albo nie są "Spoko", to ludzie, którzy:

a) Nie oferują żadnej wartości, albo
b) Dają wartość i oczekują wartości w zamian

Kiedy nie oferujesz żadnej wartości, wtedy wysysasz wartość. Nie ma takiej rzeczy, jak bycie neutralną siłą w interakcji. Albo rozdajesz wartość, albo wysysasz ją ze wszystkich. Ludzie będą o tym wiedzieć i powoli albo błyskawicznie wykluczą Cię ze swoich żyć.

Kiedy wysyłasz wartość, oczekując otrzymanie wartości z powrotem, ludzie rozpoznają Twoje manipulacyjne zachowanie bardzo łatwo. Nie jesteś osobą o dużej wartości, jeśli tylko szukasz wartości dla siebie. Nie jesteś częścią interakcji, dlatego, że chcesz nią być. Jesteś jej częścią, bo chcesz czegoś od wszystkich w Twoim otoczeniu. Ludzie nie chcą być w pobliżu kogoś, kto szuka tylko czegoś dla siebie. Pomyśl o sprzedawcach używanych samochodów. Mówią szybko, są sprytnymi wężami, które chcą tylko sprzedawać, odkrywasz ich po ich zachowaniu szybciej, niż mogą zapytać Cię, jakiego potrzebujesz samochodu.

Poprzez rozdawanie wartości dla samolubnych celów w istocie wysysasz wartość z interakcji, ponieważ wartość, którą oferujesz jest fałszywa, a pamiętaj, że nie ma takiej rzeczy, jak neutralna siła, jeśli w grę wchodzi wartość. Jeśli nie dodajesz prawdziwej wartości do interakcji, to znaczy, że wysysasz ją z niej.

-----------------------------------------------------

Bądź dawcą wartości. Oferuj wartość tym, którzy przecinają ścieżki w Twoim życiu. Jak to rozumieć? Bądź kochającą zabawę, towarzyską, interesującą osobą, która kocha zabawę, jest towarzyska i interesująca z innych powodów, niż dla dostania tego kawałka dupy. Bądź takim gościem, bo chcesz nim być, bo to daje Ci radość i sprawia, że inni ludzie będą Cię kochać.

Offline

 

#2 17-08-2007 17:07:47

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Społeczna Wartość

k**** czemu dopiero teraz przeczytałem ten tekst

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yourninjaway.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.transport.pun.pl