Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 27-08-2007 20:53:10

Greco

Advanced

zapytaj jak potrzebujesz
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 22-02-2007
Posty: 32

fryzury

dzisiaj byłem u fryzjera i trochę mnie zadziwiło jak dobrze się po takim zabiegu poczułem. Od razu nowy facet nowa lepsza jakość

powodem jednak dla którego rozpoczełem ten topik jest pytanie do was jakie mieliście doświadczenia z fryzurami.
chodzi mi o to że zawsze się ciełem maszynką na jakieś 4-7 mm i nigdy nie przykładałem większej wagi do fryzury na głowie
kilka miesięcy temu postanowiłem że zapuszcze dłuższe włosy i zobacze co z tego wyjdzie. Ciężko było przebyć przez te kilka miesięcy z długimi włosami wyrastającymi w każda stronę, jednak teraz po operacji bardzo miłej pani fryzjerki mam świetny fryz... aż jutro idę do fotografa... zdjęcia na dyplom i do nowego dowodu potrzeba

ciekawią mnie wasze doświadczenia i relacje jakie usłyszeliście od kobiet na temat różnych fryzur.
Nie chodzi mi o najlepszą fryzurę ponieważ wiem że każda głowa i twarz jest inna jednakże jakieś generalne tendencje musza zachodzić.


---------------------------------------
nie żałuj dnia poprzedniego nie możesz tego zmienić

Offline

 

#2 27-08-2007 23:37:45

Blek

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 18-02-2007
Posty: 45

Re: fryzury

Zmieniam fryzury prawie tak często jak David Beckham Miałem już długie włosy do łopatek, półdługie, stawiane na wszystko, artystyczny nieład, fryz ala Orochimaru z Naruto, a ostatnio na Woodstocku byłem łysy - total zero, nulll I powiem, że reakcje znajomych kobiet na początku były bardzo pozytywne - podobało im się, że zmieniam co chwilę i eksperymentuję, a teraz nikt nawet nie zauważa, bo się wszystkie przyzwyczaiły targety natomiast nie mają szans nic zauważyć bo za krótko utrzymuję znajomości

Niemniej jednak fajna sprawa - lubię się bawić i sprawdzać w czym mi najlepiej - unika się monotonii i samopoczucie od razu lepsze Aha - farbowanie włosów zarządza W polsce farbowanych facetów jest mało, więc może to być.. dodatkowa błyskoteka. ja farbuję się na czarno od jakiegoś roku ponad, jeszcze zanim poznałem społeczność i często laski same mnie otwierają, więc polecam ^^

cheers, Blek


Kill the spiders... and save butterflies

Offline

 

#3 25-08-2008 21:25:39

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: fryzury

Ja mam tak samo Znaczy jak Ty @Greco ostatnio zaczalem chodzic do fryzjera i mi sie spodobalo


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#4 26-08-2008 00:01:33

Mad Mike

Mod

7547413
Skąd: Jaworzno city
Zarejestrowany: 06-11-2007
Posty: 32

Re: fryzury

Nieważne czy fryzury zmieniasz jak David Beckham tylko jak się z tym czujesz


Wizja i misja..!
Dopiero od chwili, gdy wychodzisz szkolenia, zaczyna się najważniejsze szkolenie, zwane życiem...

Offline

 

#5 29-09-2008 00:20:58

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Re: fryzury

Ważne żebyś się akceptował takim jakim obecnie jesteś ... jeśli jesteś taki jak blek to brawo eksperymentujesz, zmieniasz się dajesz frajdę sobie i śmiejesz się z min swoich znajomych którzy jeszcze wczoraj widzieli cię w innej fryzurze, w twoje życie nie wkrada się monotonia i rutyna życia kobiety cię za to kochają …

Jeśli lubisz swoją fryzurę i masz swoja np. krótkie włosy postawioną na żelu na kilka różnych sposobów .. lub posiadasz swoje długie włosy na złość reszcie ogolonego świata to .. również brawo jesteś stanowczy, stabilny, nie wpływa na ciebie presja otoczenia do gwałtownych zmian, dajesz kobiecie bezpieczeństwo, poczucie równowagi, kobiety cię za to kochają ...
no i nie masz problemów z szefem jeśli go masz


Monotonia jest nudna przesada wystrasza. Wystarczy rozejrzeć się na ulicy jak ludzie idealnie się do siebie dopasowują spójrz w lewo gdzie siedzi sobie pod arkadami dwoje panczurów, lekko w prawo gdzie śpieszy się para biznesmenów, tuż przed tobą spaceruje sobie Ken i Barbie, a obok nich siedzi na ławce dwoje kujonów ... a wszędzie dookoła ganiasz TY podrywając najlepsze dupy z każdego gatunki hehe musiałem to dopisać do tej wizualizacji .

To nie horoskop że każdemu spasuje wszystko po prostu w tym co robisz zawsze należy odnaleźć pozytywne intencje, odnaleźć siebie, swoje upodobania i ekologie z otoczeniem.

Musisz wiedzieć kim jesteś !




pozdrawiam Reprobus
_____________________________
Co do fryzjerek to miałem takie doświadczenie że gdzieś jeszcze w internacie przyjechały takie na praktyki do innej szkoły, to czasami się do nich schodziło "na praktyki" piętro niżej niekoniecznie po to żeby się ostrzyc … ale i nie na więcej niż poflirtować ;/


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerekstraklasy.pun.pl www.janeausten.pun.pl www.ekipa-amarena.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.60dhwesterplatte.pun.pl