Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 01-10-2006 16:44:09

long3r

Advanced

tajne ;)
Skąd: uwodzenie.fr
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 38

Czy to ta ?

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości czy spotkałeś właściwą kobietę, zrób test.

Jeśli planujesz dłuższy związek pamiętaj, że jej zalety, choćby i fantastyczne, nie muszą gwarantować powodzenia. Sprawdź póki czas, czy Twoja partnerka ma tych sześć cech, które sprawią, że wasze relacje nie będą pasmem awantur.

1.ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Następnym razem, kiedy ona wjedzie komuś w zderzak w korku albo wyleje sobie kawę na kolana, zwróć uwagę na to, jak interpretuje sytuację. Będzie dobrze jeśli nie zwala on winy za swoje niepowodzenia na wszystkich dookoła, tylko potrafi przyjąć odpowiedzialność za to, co jej się przytrafia.

2.CIERPLIWOŚĆ
Posłuchaj jak mówi o swoim otoczeniu. Jeśli non stop marudzi, szubko się nudzi, ma wiele konfliktów w swoim środowisku, powinno cię to zaniepokoić. Nie licz na to, że na przykład po pracy ona zamieni się w inną osobę.

3.STOSUNEK DO INNYCH LUDZI
Wybierzcie się razem na zakupy do galerii handlowej. To doskonałe miejsce do eksperymentu, ze względu na to, że ludzie tu bardzo szybko wpadają w stan poirytowania. Obserwuj wtedy, jak traktuje ludzi - nieuważne sprzedawczynie, kobietę zwózkiem, która zablokowała wejście, panią, która niechcący potrąciła ją na schodach. To czego szukasz u niej w takich sytuacjach to wyrozumiałość.

4.ZDOLNOŚĆ DO ADAPTACJI
Umów się z nią do kina na film "XXXXXX" i przyjdź po nią z biletami na "YYYYYY". Sprawdzisz, jak daje sobie radę znagłą zmianą planów. Jeśli nie robi problemów, to super.

5.ELASTYCZNOŚĆ
Zaproponuj, że ugotujesz u niej kolację. Jeśli czeka spokojnie na efekt twoich działań, to dobrze. Jeśli natomiast stoi ci nad głową, wyciera co chwilę blat i poucza, jak masz kroić marchewkę, to się zastanów.

6.ZAUFANIE
To, czy można jej zaufać sprawdzasz na pierwszej z brzegu imprezie, obserwując, czy nie flirtuje po kilku drinkach z twoimi kumplami. Sprawdź jednak koniecznie, czy nie jest ona zazdrośnicą, czy nie przegląda twojej poczty i SMS-ów. Jeśli to robi, to nie jest dobry znak.


Arykuł pochodzi z kwietniowego Men's Health. Oprócz tego jak 'przetestować' swoją dziewczynę, można tu znaleźć sporo przydatnych informacji jak być ciekawym w związku - nieprzewidywalność, cierliwość, itp.

Enjoy!  Longer

Ostatnio edytowany przez long3r (01-10-2006 16:45:42)


-------------------

Prawdziwymi zwycięzcami sa ci, którzy walczą i nigdy nie zaprzestają... !

Offline

 

#2 01-10-2006 16:59:47

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Czy to ta ?

Moja dziewczyna wedlug tego jest idealna,moze jest troche zazdrosna ale to dobrze w jej przypadku,ale ma ku temu powodu bo jej mąż non stop po kryjomu plazuje hehe:)


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#3 01-10-2006 17:05:52

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Czy to ta ?

Ciekawy artykuł. Ale czy są laski które spełniają wszystkie te wymagania?
Ci co są zakochani pewnie powiedzą TAK. Ja pocichu myślę, że gdzieś tam czeka nam mnie mój wymarzony target

Pozdro

Offline

 

#4 01-10-2006 17:09:49

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Czy to ta ?

powiem szczerze ze teraz bardzo ciezko nam (przynajmniej mi) sie zakochac,ja patrze na to z bardzo racjonalnej strony...


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#5 01-10-2006 17:17:17

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Czy to ta ?

Ja tam, ostnio spotakłem uuuuu... Ale czas pokazał ze nie uuuuu.... tylko aaaaaa...... heheh wiec czas dobrze weryfikuje i nie ma sie co napalać na początku dystans bo na początku cacy a pożniej wychodzi to i tamto... a zym dłuzej się jest z esoba to labo sie dochodzi do wniosku ze klapki naoczach się miało albo uu mailem racje i ciągle to potiwerdza że jest wyjątkowa..... hehe:D
Ja tam znalazłem ale niestety nuda powoli zaczyna sie pojawaić dlatego zaczynam powli coraz cześciej zaglodac w rejony rynkuKrk heheh

Jest ryzyko jets przyjemność


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#6 01-10-2006 17:24:55

long3r

Advanced

tajne ;)
Skąd: uwodzenie.fr
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 38

Re: Czy to ta ?

Kiedyś siedziałem w pociągu i rozmawiałem ze starszą kobietą i chłopakiem w moim wieku. Według nich pierwszorzedną rzeczą w związku było bezpieczeństwo finansowe (mowili tu już chyba o małżeństwie). Słuchałem i nie wierzylem. Pieniądz ważniejszy od uczucia i osobowości mężczyzny? Po kilku minutach nie wytrzymałem, przerwałem stanowczym: nie zgadzam się! I powiedziałem to, czego nauczyłem się na forum TU, opowiedziałem o cechach alpha, itp. Wiecie, że dwie dziewczyny które spały przez całą nasza rozmowę po moim NIE ZGADZAM SIĘ obudziły się i wsłuchiwaly się w to co mówiłem, coraz bardziej, po kazdej kolejnej wymienionej cesze? Wygladało to tak jakby tylko czekały aż ktoś przerwie starej babci i powie to, co ja.
Czego się nauczyłem po tym? Nie wiem czy jest to słuszne założenie ale tak o tym myślę. Dziewczyny potrafią zakochać się naprawdę szybko. Facet na początku jest zauroczony i powoli mu to przechodzi - wychodzą wady dziewczyny. A dziewczyna mimo iż widzi wady chłopaka, stara się o nich nie myśleć, próbując idealizować go w swoich myślach (rycerz w lśniącej zbroi)...

Longer



PS. W tym samym numerze M's H jest dosyć ciekawy i miejscami zabawny kawałek pod tytułem: 35 razy lepszy seks. Chcecie poczytać? Jesli znalazłbym na tyle wolnego czasu mogę przepisać A naprawde fajny.

Ostatnio edytowany przez long3r (01-10-2006 17:28:45)


-------------------

Prawdziwymi zwycięzcami sa ci, którzy walczą i nigdy nie zaprzestają... !

Offline

 

#7 02-10-2006 16:53:32

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: Czy to ta ?

long3r napisał:

PS. W tym samym numerze M's H jest dosyć ciekawy i miejscami zabawny kawałek pod tytułem: 35 razy lepszy seks. Chcecie poczytać? Jesli znalazłbym na tyle wolnego czasu mogę przepisać A naprawde fajny.

wklejaj

trudno jest znalesc wymarzona parterke spelniajaca wszystkie te cechy...nie ma idealow...kazda ma swoje wady...to zalezy od nas jak to postrzegamy...czasami przywiazujemy wieksza wage do mniej istotnych rzeczy nie patrzac na to ze jakies minimum to co chielismy zeby miala...ma...czlowiek nigdy nie zaznaje spelnienia...ciagle chce czegos wiecej...ciagle mu malo...ciagle do czegos dazy...w rezultacie caly czas jest niezadowolony...ale mowia ze do szczescia potrzeba niewiele;)

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#8 02-10-2006 19:45:04

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Czy to ta ?

Też jestem za WKLEJ


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#9 03-10-2006 16:59:00

Magik

Początkujący

Zarejestrowany: 02-10-2006
Posty: 10

Re: Czy to ta ?

kiedy bylem WSN'em to wystarczalo mi pare dni by zakochac sie w jakiejs panience po uszy heh...  poprostu nieznajac jej dobrze siedzialem w domu i idealizowalem ja. no i wynikiem tego byla platoniczna milosc i z wiadomych powodow nic mi z nimi nie wychodzilo.... teraz bedac juz od jakiegos czasu w grze zauwazylem ze trudno mi sie zakochac. nawet po miesiecznym zwiazku z pewna hb8 nie moglem jej powiedziec wiecej niz 'zalezy mi na Tobie'. ale mam nadzieje ze uda mi sie kiedys znalesc moja SHB12 i zakochac sie w niej ale jeszcze musze sie duzo nauczyc, zostalo mi jeszcze troche blokad do zniszczenia. pozdro


sky is the limit

Offline

 

#10 06-10-2006 18:18:04

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Czy to ta ?

Ważne widziec cel i dorge do jego relizacji. Trohce czasu uporu prkatyki i cel zostanie osiągniety.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#11 06-10-2006 21:15:23

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Czy to ta ?

nie jestem pewien czy ten temat powinien byc przyklejony przeciez kazdy z nas umie ocenic czy to wlasnie ta laska...prosze nie schodzmy do poziomu BRAVO

Offline

 

#12 13-11-2006 13:09:05

Pragnacy kobiet

Gość

Re: Czy to ta ?

b1aly napisał:

Moja dziewczyna wedlug tego jest idealna,moze jest troche zazdrosna ale to dobrze w jej przypadku,ale ma ku temu powodu bo jej mąż non stop po kryjomu plazuje hehe:)

wiec po co plazujesz skoro jest idealna?wiec sam zaprzeczasz sobie..gdyby ybla idealna nie plazowal bys chyba ze ja !

 

#13 13-11-2006 14:01:32

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

Re: Czy to ta ?

Pragnacy kobiet napisał:

b1aly napisał:

Moja dziewczyna wedlug tego jest idealna,moze jest troche zazdrosna ale to dobrze w jej przypadku,ale ma ku temu powodu bo jej mąż non stop po kryjomu plazuje hehe:)

wiec po co plazujesz skoro jest idealna?wiec sam zaprzeczasz sobie..gdyby ybla idealna nie plazowal bys chyba ze ja !

A po co ja plazowac jak juz jest splazowana ?

Wiesz, jak ktos jest bardzo dobrym PUA to to wchodzi w zycie i cały czas ma ochote uwodzic

Offline

 

#14 20-11-2006 10:28:39

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Czy to ta ?

I co z tym Artykułem z mens healtha? Chętnie bym go poczytał, bo nie ma to jak zdobywać nowy i ciekawy arsenał do "walki" z kobietami. Co prawda dopiero wchodzę do gry i muszę jeszcze przełamać wiele barier, przeczytać wiele artykułów i psotów, ale czuję w sobie, że p[owoli staje się samcem alfa.

Co do tego testu w/w. Wydaje mi się, że każda kobieta w mniejszym lub wiekszym stopniu nie do konca spelnia ten test, choć ostatnio poznałem pewną laskę, dałbym jej chyba 10(dychę). Jak narazie spełnia wszytskie warunkio testu, ale zobaczymy co bedzie gdy ją poznam lepiej...
Każdy z nas, podświadomie w jakiś sposób czuję czy to ta jedyna czy nie.... , można by powiedzieć, taka mała męska intuicja

Ten artykuł z mens healtha znalazlem juz w innym poscie , w dziale uwodzenie.

Ostatnio edytowany przez dream maker (20-11-2006 11:31:36)


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#15 20-02-2014 11:20:53

 EL_ON

Początkujący

Zarejestrowany: 19-02-2014
Posty: 1
WWW

Re: Czy to ta ?

A co ze stosunkiem do Naszych wad? To chyba podstawa. Jak Ona reaguje na Moje wady? Czy mnie krytykuje za coś co robię/nie robię/nie umiem... itd. itp.

Ważne jest też wyluzowanie seksualne. Czy robi z seksu wydarzenie na miarę mszy z papieżem? Czy potraficie razem żartować z seksualnych spraw.

Dla też idealny testem jest puszczenie "bąka" przy dziewczynie. Jeśli się oburzy i powie, że jesteś świnią i prostakiem to nie jest to materiał na związek na lata. Jeśli obydwoje to obśmiejecie to OK

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zmierzch-twilight.pun.pl www.transport.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl