Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 14-08-2008 02:04:12

Mad Mike

Mod

7547413
Skąd: Jaworzno city
Zarejestrowany: 06-11-2007
Posty: 32

pomóżcie :/

wczoraj zacząłem trenować swój głos-tragedia, ale powoli się zmienia,jest nadzieja
najgorsze,to sposób w jakim wymawiam współgłoskę "R"-jak typowy francuz "rrr"
znacie jakieś sposoby aby to wyeliminować?

pozdrawiam
Mad Mike


Wizja i misja..!
Dopiero od chwili, gdy wychodzisz szkolenia, zaczyna się najważniejsze szkolenie, zwane życiem...

Offline

 

#2 14-08-2008 09:51:52

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: pomóżcie :/

Czy aby na pewno Ci to przeszkadza? Jest to jakas cecha ktora Cie wyroznia Jeżeli nie uda Ci sie jej wyeliminować, obróć ją w zaletę... Możesz powiedzieć, że Twoje korzenie sięgają rodów francuskich, ;P itp.

Offline

 

#3 15-08-2008 11:05:28

Lukish

Friend

Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 52

Re: pomóżcie :/

Przeramuj sobie to poprostu

Offline

 

#4 15-08-2008 23:52:55

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Re: pomóżcie :/

Trenować pod względem intonacji czy jakości logopedycznej (w twoim przypadku Rotacyzm ) bo tego nie napisałeś ?

Pod względem intonacji i tempa - jak najbardziej

Pod względem rerania - tu masz 2 możliwości
a) przeramować - poczuć się wyjątkowym, nauczyć się 3 francuskich słów i mieć problem z głowy
b) wyeliminować - ale tu muszę cie ostrzec żebyś nie popadł w kompleksy będą jeszcze większe niż masz obecnie bo przy rozmowie z ludźmi będziesz się wysilał mówić prawidłowo ; obecnie czy chcesz czy nie chcesz akceptujesz to jak mówisz, takie są moje domysły.

Może przy podjęciu decyzji pomoże ci posłuchanie jak mówi Piter XXL - zresztą całkiem z sensem gadający facet.

Pozdro Mad Mike napisz coś więcej, napisz jak poszło.


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

#5 18-08-2008 00:18:54

Mad Mike

Mod

7547413
Skąd: Jaworzno city
Zarejestrowany: 06-11-2007
Posty: 32

Re: pomóżcie :/

Trenuje głos i pod wględem logopedycznym jak i intonacji
Raczej muszę się przeramować bo niby takie "wady" trzeba leczyć od małego (program społeczny się kłania)  Coś w to nie wierzę ale po co będe się nastawiał że to wyeleminuję;) Lepiej poczuć się wyjątkowo, jedynym w swoim rodzaju- mało ludzi znam, którzy by tak umieli "r' podkreślać     
W kompleksy napewno nie popadnę,jeśli nie  będe w otoczeniu Lukisha    taki żarcik
Nie po to wyszłem z cienia szarej rzeczywistości aby popaść w kompleksy 
Czekajcie z niecierpliwością na relacje z dokonywanych postępów

pozdrawiam
Mad Mike


Wizja i misja..!
Dopiero od chwili, gdy wychodzisz szkolenia, zaczyna się najważniejsze szkolenie, zwane życiem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zmierzch-twilight.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.transport.pun.pl