Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 01-02-2008 15:42:29

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Jak ja podejsc?

...

Ostatnio edytowany przez Wogenke (09-04-2012 09:51:00)

Offline

 

#2 01-02-2008 16:15:43

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Jak ja podejsc?

badz cierpliwy odrazu nie bedzie poswiecac ci 100% czasu najpierw musi sie zakochac...staraj sie nie mowic ze chcesz wiecej sie z nia spotykac...dzialaj tak zeby ona chciala...llogicznymi argumentami jej nie przekonasz...ona musi chciec

co do zbawy w tej toalecie...idziesz przodem trzymasz ja za reke ...niby ze idziecie sie odlac...jak bedziesz blisko poczuj te emocje...to napiecie lekkie podniecenie tym co zaraz moze sie stac...i w momencie gdy najbardziej sie skumuluja powiedz "zrobmy cos szalonego" i wez ja na rece i zanies do tego kibla

no i ogolnie mozesz ja troche poolewac to dziala dobrze tylko ze jak stosujesz olewke to kazde spotkanie niech bedzie zajebiste

Offline

 

#3 01-02-2008 18:14:55

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Jak ja podejsc?

Za bardzo się chcesz pospieszyć wg mnie

1. U kobiet przejście od pieszczot do FC to jest dużo większy krok niż Tobie się może wydawać
2. Nie rób nic w pośpiechu bo spieprzysz
3. Atakuj powoli i się wycofuj. Dawaj jej poczuć, że jest pożądana ale nie próbuj jej od razu zjeść. Graj tak, żeby nie myślała, że jesteś łatwym fiutem jak 90% Twoich kolegów
4. Przejmuj inicjatywę we właściwych momentach i nie dawaj jej za dużo myśleć
5. Przez parę spotkań podniecaj ją i przestawaj robić cokolwiek tak żeby sama nie wiedziała co się dzieje. Staniesz się dla niej zagadką, one to lubią
6. Jak lubisz takie akcje to możesz jej powiedzieć, że podnieca Cię tak bardzo i tak bardzo trudno Ci przy niej wytrzymać, że nie możesz się z nią dłużej spotykać na takich zasadach ale wg mnie to trochę zbyt szybkie będzie jak na to co pisałeś

Jak zmniejszyć prawdopodobieństwo porażki w razie czego:

1. Podejdź do niej od tyłu, przytul się do niej, ręce na jej brzuch delikatnie masując zacznij całować ją po szyi i po ramionach. Możesz przycisnąć ją w tej pozycji do ściany i zgniatać jej pupę. Po takich pieszczotach mało która Ci się oprze ale pamiętaj o całowaniu w szyję
2. Mów jej do ucha jak się czujesz, jaką masz na nią ochotę itp to je niesamowicie podnieca

Jak się dobrze do tego zastosujesz to Ci się uda ale pamiętaj nie rób nic w pośpiechu


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#4 04-02-2008 06:55:53

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: Jak ja podejsc?

....

Ostatnio edytowany przez Wogenke (09-04-2012 09:51:16)

Offline

 

#5 04-02-2008 21:38:51

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: Jak ja podejsc?

Na moje oko to laska robi hustawke emocjonalna Tobie a nie TY jej Musisz miec silniejsza rame Wg mnie zacznij grac duzo p&p... laska z glupieje i sama zacznie sie do Ciebie lasic wtedy juz chyba dasz sobie rade

Co do kwiatka... mysle ze to nie najlepszy pomysl.. pomysli ze jzu cie ma

Pokazac ze choc troche ci zalezy ? jasne... ale z emocjonalna hustawka raz ja przytulasz,raz odpuchasz... raz mowisz ze ma slodki usmiech, a raz ze nosek sie jej marszcy.. niech zglupieje, badź nieodgadnieta zagatka, przeciesz wiesz jak one to lubia

Offline

 

#6 06-02-2008 06:44:46

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: Jak ja podejsc?

...

Ostatnio edytowany przez Wogenke (09-04-2012 09:51:44)

Offline

 

#7 06-02-2008 12:55:14

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Jak ja podejsc?

mozesz to robic byleby panienka nigdy nie miala pewnosci ze jestes jej

Offline

 

#8 06-02-2008 15:58:42

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: Jak ja podejsc?

Mysle ze SmokuKrK najlepiej to okreslil

Offline

 

#9 07-02-2008 06:37:53

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: Jak ja podejsc?

a co z zaufaniem...?? Czy ty mi ufasz... ??

Offline

 

#10 07-02-2008 13:12:33

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Jak ja podejsc?

ufaj jej calkowicie...najwyzej sie przejedziesz
ale dopoki panienka cie nie pokocha moze cie zdradzac wiec badz na to przygotowany ale podejdz do tego jak na lajcie i sie na nia nie wkurzaj....ale jak dowiesz sie o zdradzie to ja rzuc

zaufanie jest bardzo wazne dlatego nie mow o innych dziewczynach...mozesz atm dostac smsa od kasi basi czy tam sylwii ale nei odpisuj na niego przy niej niech wie kto napisal ale nie zglebiaj tematu wzbudzanie zazdrosci poprzez opowiadanie jak to cie inne laski wyrywaja jest chujowe na maxa

pozwalaj jej chodzic na imprezy....zycz dobrej zabawy...jezeli bedzie chciala cie zdradzic to i tak zdradzi ale sam tez chodz na imprezy

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (07-02-2008 13:13:28)

Offline

 

#11 07-02-2008 17:01:49

Mad Mike

Mod

7547413
Skąd: Jaworzno city
Zarejestrowany: 06-11-2007
Posty: 32

Re: Jak ja podejsc?

SmokuKrK napisał:

zaufanie jest bardzo wazne dlatego nie mow o innych dziewczynach...mozesz atm dostac smsa od kasi basi czy tam sylwii ale nei odpisuj na niego przy niej niech wie kto napisal ale nie zglebiaj..

pozwalaj jej chodzic na imprezy....zycz dobrej zabawy...jezeli bedzie chciala cie zdradzic to i tak zdradzi ale sam tez chodz na imprezy

Dokładnie Smoku
Jest taka zasada: "jezeli naprawde kogos kochasz...to uwolnij go"
W pewnym sensie odnosi się to do tego co powiedziałeś

Według mnie zabranianie lasce chodzić na imprezy jest takie nieteges...
Zabraniając jej jeszcze bardziej pokazujesz ze się o nią boisz...a tym samym automatycznie ukazuje że chcesz ją mieć i to bardzo..tym bardziej stajesz sie jej a nie ona Twoja
A przecież nie ma nic lepszego niż ukazywanie neutralności..

Takie jest moje zdanie
Mogę sie mylić


Wizja i misja..!
Dopiero od chwili, gdy wychodzisz szkolenia, zaczyna się najważniejsze szkolenie, zwane życiem...

Offline

 

#12 08-02-2008 23:13:42

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Jak ja podejsc?

i zawładnij jej wyobraźnią


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#13 09-02-2008 07:20:24

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: Jak ja podejsc?

...

Ostatnio edytowany przez Wogenke (09-04-2012 09:51:56)

Offline

 

#14 09-02-2008 10:33:07

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Jak ja podejsc?

Hmm... Troche odbiegne od tematu. I spróbuje Ci pomóc troche innaczej. Widze ze czesto annalizujesz sytuacje i rozkładasz je na drobne detale, owszem czasami przydatne, ale nie masz tak czasem, że co kolwiek nie robisz to Ci wychodzi z laskami??? Taki okres, który trwał np.:2miesiąc, 2 tygodnie? Albo czy przynajmniej miałeś taki okres czasu, że gdzie kolwiek byłeś i z kim kolwiek byłeś, wszystrzy postrzegali Cie za dusze towarzystwa, wszystki laski sie do Ciebie kleiły. Byłeś po prostu super imprezą, gdzie kolwiek nie byłe i kazdy chciał z Tobą być. Zmierzam tu do tego że gdy nie miałem takiego stanu kiedy mi wszystko wychodziło to NIE wychodziło mi NIC. I również analizowałem sytuacje krok po kroku, zachodziłem w głowe, co jest nie tak czemu akurat tu wyszło tak a nie innaczej. Więc jeśli miałes jakiś okres w którym byłeś "Bogiem" (zajebiści znajomi się mnożyli, a co dzienie mogłeś mieć inna napaloną na siebie laske) To po prostu przypominj sobie, co robiłeś w tym okresie, DOKŁADNIE co ROBIŁEŚ i rób to znów. I PAMIĘTAJ to Ty jesteś 8 cudem Świata!!
Zmierzam do tego, że teraz utrzymuje swój stan cały czas "Najlepszego Ja" i storzyłem w tym czasie najlepszy LTR, który traw do teraz oraz ten cudowny stan.
A co do sposobu "Gry" to luknij dokładnie na posty SmokuKrK = Sukces 100%
Myśle, ze to moze byc dobra recepta. Powodzenia

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#15 09-02-2008 13:09:15

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Jak ja podejsc?

właśnie, nie przykładaj się do tego jak do jakiejś ceremonii bo spieprzysz, rób to z większym luzem, przecież to Ty masz być szczęśliwy a w taki sposób to nic nie osiągniesz.


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutocenter.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl