Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 18-12-2007 15:07:43

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Krótka metoda na kluby by TD

NightVision - To jest sprawdzona w polu metoda stworzona przez Tylera Durdena, uzywana w klubach, gdzie jest za głośna muzyka, a laski są w większych grupach, za dużych na rutyny.

SHORT SET METHOD to nie jest metoda podrywania. To jest metoda która sprawia, że trudne sytuacje w klubach dają się rozwiązać prostymi, lecz skutecznymi "przerywnikami", jak zresztą sami zobaczycie.

Moi przyjaciele i ja zauważyliśmy, że nie można ciągle osiągać sukces z setami w barach czy klubach używając rutyn. Oni nie są zainteresowani dołączania kogoś do grupy, żeby jeszcze do tego przejął prowadzenie.

Zamiast tego, po prostu idź, powiedz szybką śmieszną/zabawną rzecz i odejdź... zrób tak parę razy, dopóki dziewczyny nie przyjdą spowrotem i same będą do Ciebie podbijać... zamiast sprawiania właśnie braku komfortu w secie. Ta droga jest znacznie lepsza niż rutyny. w klubach.

Zauważysz, że jeżeli przejdziesz się po klubie wykorzystując tą metodę, przed końcem imprezy jeśli podbiłeś do 30 lasek, co najmniej 5 wróci do Ciebie zainteresowane, a to już będzie łatwizna dalej je odizolować poza klub.

Ta metoda nadają się zwłaszcza do głośnych klubów, gdzie nie ma możliwości przystosowania się za pomocą rozmowy.

Twentysix wyrwał nową GF z klubu, właśnie tą metodą. On i Papa poszli i przybijali piątki każdemu w masywnym klubie po 5 razy przez 4 pełne godziny, dopóki nie podeszły do nich laski z tekstem "przybijcie piątke chłopaki. Rządzicie tutaj!". A oni porwali te dziewczyny, tańczyli z nimi jakby byli najważniejsi w klubie.

SHORT SET METHOD

- przybij piątke (i odejdź)
- przybij dziesiątke (i odejdź)
- thumb wrestling (walka na kciuki - oszukuj by wygrać i krzycz że ją pokonałeś, (i odejdź))
- ooo..ooo.. uważaj (i odejdź)
- okręć ją jak w tańcu (i odejdź)
- zablokuj ruchliwą strefę i powiedz "bez hasła nie ma przejścia.. jakie jest hasło?" (i odejdź)
- odbijanie się pupami lub ramionami (i odejdź)
- mini cold read "ooo.. zobacz na tą dziewczynę... ona jest (i odejdź)
- "niezłe z Was laski. Chodzcie, zaadoptują Was!" (i odejdź)
- zakończ jednym z tych grepsów "jesteś moją nową dziewczyną" (i odejdź)

Możesz także zatrzymać się na chwilę, pogadać i potem odejść. Zwykla ja tak robię.

Potem kiedy dziewczyny przychodzą do Ciebie, po prostu zacznij swoją grę.

Więc załóżmy że otworzyleś 30 setów, a potem odchodziłeś od nich mimo że Cię polubili i chcieli więcej... to jest podobne do NEGA, ponieważ w przeciwieństwie do innych gości, odszedłeś nawet kiedy puszczały Tobie IOI.

Również, ustaw się gdzieś w ruchliwej strefie, np. na przeciwko łazienki czy czegoś jeszcze, tak żeby laski musialy przejść kolo Ciebie.

Powodznie w polu

Tyler Durden

od Alexa: ja to trochę skrócilem, więcej grepsów znajdziecie na stronie źródłowej:
http://www.seductiontuition.com/tyler-d … ethod.html

Offline

 

#2 18-12-2007 15:39:36

Mad Mike

Mod

7547413
Skąd: Jaworzno city
Zarejestrowany: 06-11-2007
Posty: 32

Re: Krótka metoda na kluby by TD

No no no.. ciekawie brzmi.. Za sam pomysł  gratki Chętnie sam to wypróbuje
Pozdro

Ostatnio edytowany przez Mad Mike (18-12-2007 23:15:34)


Wizja i misja..!
Dopiero od chwili, gdy wychodzisz szkolenia, zaczyna się najważniejsze szkolenie, zwane życiem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glogera.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.whitepower88.pun.pl