Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » To byl pewny ltr... tak mi sie wydawalo ;)

#1 06-12-2007 19:09:38

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

To byl pewny ltr... tak mi sie wydawalo ;)

Witam... przyznam ze dawno tu nie zagladalem, no ale coz... nastala tak potrzeba otoż;

Moje ostatnie 3 ltr wygladaly tak... spotykalem sie z lasia, uzywalem troche zagran pu,ale glownie spontan, po czym ltr i ktorki zwiazek ( to mi zalezalo aby byl krrotki ) i tak tez mial,o byc z Ola. Spotkalem sie, kc, po kc szlismy caly czas objeci badź za reke, po czym odprowadzila mnie na przystanek, podjechal bus i buziaczek na papa ( w usta naturalnie  duzy skrot calego spotkania,ale nie spotkanie tutaj jest wazne  Mamy duzo wspolnych kolezanek, ktore wiedzialy ze mam sie z nia spotkac ( kolezanki z mojej sql, zas sama ola z innej ) wiec mocno wypytywaly o spotkanie  Jako ze bylem pewien iz Ola to moj ltr to powiedzialem im o tym  ( akcja prawie taka sama jak z 3 ostatnimi ltr'ami  Zatem akcja z wczoraj wyglada tak. Wbijam na gg i po jakims czasie klika Ola. Zapytala co u mnie i takie duperle,zas po 3 min rozmowy wali do mnie z txt 'ze doszly ja sluchy ze jstemy razem' Myslalem ze jest niepewna tego czy ja ją chce, wiec odpowiedź dalem jej na tacy  Po czym ona do mnie z txt ze narazie nie szuka zwiazku ;O . Przyznam ze chociaz nie bylem najbardziej atrakcyjny jaki potrafie, nie wykorzystalem swojej 100% mocy,ale to kc,objecia itd, myslalem ze juz jest moja,wiec sie nie wyslialem, ona do mnie z czyms takim ;/  . No nic,pokazalem jej ze sie nie gniewam i ze mnie to nie ruszylo, ale teraz juz wiem, ze bedzie ona moim nastepnym ltr'em  Przyciela mi rogi jak juz malo ktora,wiec... to mnie pociaga  Jest dla mnie wyzwaniem.... nie jak poprzednie ltr'y  Poza tym, ma zajebisty charakter, dlatgo tez... bedzie moja 

No i tu Panowie kieruje sie do was  , otoz

-jeszcze na spotkaniu planowalismy wspolna wycieczke do torunia.. czekac az ona teraz z tym wyskoczy czy mi sie przypomnialo ?

-jesli dojdzie do spotkania to probowac kc czy czekac tylko na ruch z jej strony ( wkoncu to laska, mozna sie tego nie doczekac, gdyby nie ja, na spotkaniu tez by nie bylo kc, a wiem ze sie jej podobal 

-myslalem teraz o 'hustawce' , dwa kroki do przodu, jeden w tyl... uwodzic, po czym schlodzic... jak wy to widzicie ?znacie na to jakies fajne motywy ?

Z gory dzieks Panowie... czekam na odp

Offline

 

#2 21-12-2007 17:07:46

Dest

Advanced

000000
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 21

Re: To byl pewny ltr... tak mi sie wydawalo ;)

Ja tylko powiem tak. Stary po co te pytania? Nie raz chciałem zadać pytanie na forum jak co rozegrać, ale wiesz co się okazało najlepsze? Ryzyko. Zaryzykuj i rozegraj to tak jak Ty to widzisz, zastosuj to co uważasz za słuszne i najlepsze.
Pozdrawiam i do dzieła !

Offline

 

#3 22-12-2007 18:37:51

Ranisz

Advanced

9185538
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 18

Re: To byl pewny ltr... tak mi sie wydawalo ;)

Hehe Dest, Ty jescze piszesz na forum?
A moich wypocin nie chciałeś czytać

Dawno Ciebie nie widzałem, spotkamy się niedługo

Ostatnio edytowany przez Ranisz (22-12-2007 18:38:38)

Offline

 

#4 23-12-2007 10:49:57

Dest

Advanced

000000
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 21

Re: To byl pewny ltr... tak mi sie wydawalo ;)

No właśnie. Witam ponownie wszystkich na forum
PS: nie róbmy offtopa

Offline

 

#5 23-12-2007 21:00:27

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: To byl pewny ltr... tak mi sie wydawalo ;)

Spoko Dest sytuacja z panna juz rozwiazana pzdr

Offline

 

#6 09-01-2008 09:36:33

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: To byl pewny ltr... tak mi sie wydawalo ;)

Hmmm.

Trochę ostatnimi czasy wypadłem z obiegu duzo pracy, nauki itd. ale coś zawsze mogę powiedzieć.

NA początku to co laska robi i myśli, mówi to 3 diametralnei różne sprawy, dlatego że się z Toba liże, idzie za rękę nie znaczy że a) myśli o związku, co dała wyraz c) słowom ,,czy my jestesmy razem".
Myślę, że było fajnie miała to ochotę zrobić i tyle, choć można nie wykluczać elementów gry i testów. Np. dam mu buziaka, pochodzę za rękę zobaczę jak się do tego ustosuknuje, jak będzie się zachowywał, co będzie mówił. Może to naciągane ale wykluczyć się nie da. Tak samo jak tego, że ona również może grać.
Napewno ją zaskoczyłeś informacją ,,że jesteście razem" tym bardziej że została skierowana nie przez Ciebie, a usłyszana - tym bardziej jeśli narazie na nic więcej od Ciebie nie liczy ani oczekuje.
Pewność super sprawa sam ją stosuję, jednak uważam że pewnych sytuacjach to nie najlepszy instrument do relizacji gry - co pownie zostanie poddane krytyce. Jednak uważam że czasem zbyt duża pewność i atak prowadzi do większej szkody, Nie wiem czy tu nie pokazałaś zbyt dużej pewności jest moja i tyle. Z jednej strony skoro pzynosiło to efekty to ok, ale ja bym to rozegral inaczej - zanajac zalezty poczty pantoflowej lasek... możliwe że poszedł bym w odwrotnym kierunku, ale nie to rozważamy a sprawa już jest za nami.
To że napisała że nie szuka zw. to konsekwencja wielu spraw, w mojej ocenie to nie jest test, albo jest to wyciszenie sytuacji, albo jasne wysłanie sygnału było ok, ale nic z tego nie będzie. Ale możliwe że jest 3 opcja, to pokaże czas. Jednak ten txt to troche naturalne dla lasek, czasem niepewnych drugiej osoby, lun sposób na eliminacje ogromnych zapędów u faceta.

To taka anliza ad-hock ale więcej poki co trudno mi powiedzieć.
1) ja zainwestował bym w tą wycieczkę, przypomniał sobie i nadmienił że jedziemy jako przyjaciele, którz się lubią....itd itp. Teraz odwórcić kota ogonem, a ona żeby miała potiwerdzenie swojej wersji ,, nie szukam zw." Oczywsitą sprawa jest,  że robił bym wszystko inaczje niż przyjaciele, i prowokował ją do zastanowienia się nad tym o co chodzi... Niech się trochę pogubi w tym wszystkim.
2) hmm, ja bym sie ograniczył do chłodu lekkiej niedośtępności, jednak prowokował bym sytuacje, zdarzenia w których podświadomie miała by ochotę mnie pocałować, lub by to zrobiła. Myśle że ona teraz będzie analizowała twoje Kc, jako dalsze szarpnięcie się na nią... czyli że walczysz i się starasz na siłe. Lepiej więc by wyszło to od niej, lub by staneła na granicy tej chęci. Ale jak to zorbić i dązyć napewno wiesz.
3) co do techniki tańca, jak dla mnie jest ona dobra zawsze, zwłaszcza w pczatkach i potem kiedy mamy już z/w. Jednak czy w tym przypadku się sprawdzi, hmm nie omieszkal bym jej jednak zastosowac, każde narzędzie jest dobre i każdego trzeba próbować, nie można czegos od razu wykluczać lub analizować to dobre to złe. Myślę ze tu można zorbić odnośnik do tego co pisałem w punkcie pierwszym. Choć ciągle mysle nad poprawnością, tego instrumentu to napewno miej je na uwadze, je jednak najpierw bym wybracowal kroki, ramę, ustawil partnera a dopiero potem przszedł do kroków tanecznych :-) . Jednak lepiej znasz grunt.
Co do motywów, no jest tego masa jednak zawsze stosuje inne, osobićie mialem tylko raz taką sytuację z ok 8 lat temu, więc jestem nie na bieżąco w tej sprawie. ja bym odwrócił kota ogonem, był w sytuacji ,,tez nie szukam" ale... i tu bym pokazywał, czy wskazywał jej inną drogę, strał się wywołać chęc posiadanai Ciebie nie jako to kogo znalazła i teraz nie może wypuścić. Trochę bym zreresetował system i zaczął od początku z podejściem o którym mówię. Bo zapewne w jakimś obszarze, relacji wobec niej Cię ustawiła ale jakiej.. tego Ci nie powiem..
TYle co moge ad-hock powiedzieć, niewile i dość ogólnikoow ale dawno nie mialem takiej sytuacji, i trudno tez pod to na siłe podłączać metody, techniki, instrumenty bo każdy przypadek jest inny.
Działaj badz sobą, do ataku...


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » To byl pewny ltr... tak mi sie wydawalo ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.b3.pun.pl www.oi.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.psychologiaogolna.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl