Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-11-2007 19:35:24

Smajti

Początkujący

Zarejestrowany: 30-07-2007
Posty: 17

BANG, BANG 2 - Swiat jest dziwny :D

Sytuacja 1.

Pamietacie moj FR Bang, Bang? Co się od tej pory wydarzylo?

Jedna rzecz, dziewczyna nie chce zwiazku, chce tylko weekendowej znajomosci. Jest z niej prawdziwa suka. Charakter taki, ze jesli wpadniesz w jej rame to zje Cie i wypluje. Lubie takie kobitki. Ubiera sie jak suka, rusza sie tak, jakby sie caly czas pieprzyla. Mam pewna teorie o takich kobietach. Maja one niska samoocene. Nie wazne, here we go.

Nastepnego dnia zapraszaja mnie na kawe – hb 7.5 i jej kumpela. Nie chce mi sie, nie ide. W srodku tygodnia dzwonie do mojej hb7.5, zapraszajac ja na kawe – odmawia, tlumaczac, ze nie ma czasu. Zaprasza mnie na sobote na impreze, tym razem to ja sie nie zjawiam. Traktuje to jako kare.

Dlaczego? Poniewaz ona chce sie spotykac tylko w weekend a ja jej powiedzialem, ze chce takze w srodku tygodnia. Mowila, ze nie ma szans, a ja ze potrzebuje caly czas opieki, a nie tylko weekendowej

W poniedzialek dzwonie i chce sie umowic. Wychodzi, ze idzie z kumpela i mozemy isc wspolnie we 3. OK, ide. Siedzi ciagle przy mnie jak na szpilkach. Kilka sokow, luzna rozmowa i odworze kumpele do domu. Z moja HB7.5 w samochodzie troche sie bawimy, ale bez FC. Odworze ja wiec do domu, prosi o wyslanie SMSa po powrocie, bo sie martwic bedzie, co robie... Cód, miód i orzeszki.

Chce sie umowic na czwartek, zlewa mnie... proponuje sobote. Rozumie ja, a poniewaz zostaje zaproszony do innego klubu niz ona, przez jej kumpele to jade do nich olewajac moja HB 7.5. Bawie sie swietnie, nawet wyrywam inna lasie.

W niedziele dzwonie, chcac sie umowic. Jej pytanie, czemu pojechalem tam, a nie do niej:D Odpowiadam, ze zostalem zaproszony, a pozatym masa znajomych jechala. Odmawia standardowo spotkania, ale mowi, ze ma czas w poniedzialek/wtorek. Dzwonie we wtorek, umawiamy sie na srode. W srode na 2h dostaje od niej SMSa:

- Czesc kochanie! Dzis nie dam rady. Pracowalam caly dzien na pelnych obrotach i mam juz dosc. Pa i sorrki.

Odpisuje.

- Sorry, nie podobaja mi sie Twoje gierki. Papa.

Do soboty cisza. W sobote ide do klubu, w ktorym jest. Daje buziaka, zamieniam ze 3 zdania i odchodze sie pobawic. Wracam, stoi w tlumie z jakimis gorylami. Podchodze obejmuje ja, a ona mi ucieka. Jestem zdziwiony, ale olewam, sprawe i ide sie bawic. Bawie sie z 40min, ide sala, patrze a ona siedzi na kolanach jakiegos goryla (koksa) lizac sie z nim. Nie powiem, az mi kopara opadla. Po 2h wracam zjebany i wkurwiony do domu. Fajnie, co?
W przyszly tydzien miala jechac do Wiednia. Nie odzywam sie do niej, jestem na nia wkurwiony. Wczoraj, tj w sobote ku mojemu zdziwieniu przychodzi mi SMS:

- Pozdrowienie z Wiednia :-)

Odpisuje:

- Dziekuwa, pozdrawiam. Jak Wiedyn?

Ona:

- Wieden boski! Naprawde bomba! Teraz jedziemy do winnic degustowac sie winkami A Ty gdzie sie dzis bawisz? Tesknie juz za Toba

Odpisuje

- KCE. Wiedyn jest piekny. Jak baaardzo? Buzka

Ona:

- Bardzo, bardzo. Chyba wiesz! No to sie baw. Buziaki.

Wiecej nic nie odpisuje. Ide sie bawic. SLABO? Jakis feedback?


Sytuacja 2.

Gdy zaczynalem z PUA, przegladalem sobie fotke.pl. Wpadla mi wtedy w oko pewna dziewczyna. Na prawde ma to cos. HB 9 jak na moj gust. Miala wtedy faceta, co bardzo eksponowala na fotce. Wbijam wczoraj do Spiza.. bawie sie, poznaje nowych ludzi i tu Bang! Znajoma twarz. Siedzi z jakims kolesiem ktory ja zagaduje. OK, se mysle – poczekam. Ide sie bawic, 15min, 20min, 40,min..... schodze na dol a ona tanczy.

Podchodze od tylu. Chwytam ja za ramie, obracam do siebie.

- Czeeesc! Ja Cie znam!  - masz zdjecie na fotce.pl!

Ona patrzy i nagle duzy smile. - Tak, mam, i tak mnie skojarzyles?

- Jasne, mam pamiec do twarzy.

- Jestem teraz znow w rankingu.

- Wiem, widac, zeee takaaa slawna jestes. Bujasz sie.

Big usmiech i pyta czy mam konto.


Jasne, ze mam, podaje, puszczam z tym bajerke zwiazana po czym zaczynamy tanczyc.  Jakby nas ludzie rozdzielili, wiec biore ja za reke i przyciagam do siebie. Tanczymy ze 3 minuty po czym widze jej branzoletke.

- Ladna branzoletka! Ogladam ja i zauwazam jakby kajdanki male wplecione w branzoletke.

- Jestes z CBA!

- Ona wielki smile. No to juz wiesz, czemu mam taki nick. 

Tak, ale ja jestem niewinny, naprawde.

- Ona znow smiech i pyta jak mam na imie.

- Odpowiadam ze Bandzior! Hahahaha

Tamczymy jeszcze ze dwa kawalki poczym podchodzi do niej kumpel i ona musi jechac. Wraca do mnie by sie pozegnac, podaje reke i mowie PA. Nie biore tel, ani nic. Spieprzylem to, ale znam jej konto, wiec walne msg. Jakies pomysly?

FINITO

PS. Zalerzy mi z ta pierwsza na FC.

Ostatnio edytowany przez Smajti (11-11-2007 20:17:27)

Offline

 

#2 11-11-2007 23:35:43

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: BANG, BANG 2 - Swiat jest dziwny :D

"PS. Zalerzy mi z ta pierwsza na FC."

tym zdaniem odpowiedziales sobie dlaczego spieprzyles i sobie poleciala z innym he he... chociaz miedzy zaleRZy a zaleŻy jest duza roznica, ale mysle ze i tak przez to spierzyles.
jak Ci zalezy to jestes needy a jak jestes needy to przegrywasz w sumie tyle z mojej strony, pamietaj tylko 'moge ja stracic i mi wszystko jedno', wtedy odbudujesz swoja rame. Chociaz ja bym nie ruszyl juz laski, ktora mnie zdradzila - po prostu przestaje wtedy istniec - radze wypracowac sobie cos podobnego - szczegolnie, ze jak mowisz sobie hb9 zarywasz

Powodzenia i zapomnij o tej pierwszej, bo nie warto tracic czasu z czego na bank zdajesz sobie sprawe.


aha i pozdrowienia z Wiednia

Ostatnio edytowany przez Fufu (11-11-2007 23:36:08)


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#3 12-11-2007 19:03:59

Smajti

Początkujący

Zarejestrowany: 30-07-2007
Posty: 17

Re: BANG, BANG 2 - Swiat jest dziwny :D

Fufu napisał:

"PS. Zalerzy mi z ta pierwsza na FC."

tym zdaniem odpowiedziales sobie dlaczego spieprzyles i sobie poleciala z innym he he... chociaz miedzy zaleRZy a zaleŻy jest duza roznica, ale mysle ze i tak przez to spierzyles.
jak Ci zalezy to jestes needy a jak jestes needy to przegrywasz w sumie tyle z mojej strony, pamietaj tylko 'moge ja stracic i mi wszystko jedno', wtedy odbudujesz swoja rame. Chociaz ja bym nie ruszyl juz laski, ktora mnie zdradzila - po prostu przestaje wtedy istniec - radze wypracowac sobie cos podobnego - szczegolnie, ze jak mowisz sobie hb9 zarywasz

Powodzenia i zapomnij o tej pierwszej, bo nie warto tracic czasu z czego na bank zdajesz sobie sprawe.

Hm, moze cos w tym jest. Ale mysle ze przyniej nie jest tak, ze lece na FC. Mysle, ze tu zawinilo cos innego - juz chyba wiem co - po prostu za duzo olewam - wpadam w jedna skrajnosc w druga. Life os brutal.

Olac zawsze moge, prawda? A moze wyciagne jakas lekcje.

"chociaz miedzy zaleRZy a zaleŻy jest duza roznica, ale mysle ze i tak przez to spierzyles" - dowcipnis:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glogera.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.whitepower88.pun.pl